Добавки, пластифікатори

Пластифікатор
Підсилювачі, армування
Відобразити як Сітка Список

6 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

6 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Бетон - це такий будівельний матеріал, який сміливо можна було б назвати "пластиліном" в будівельному світі. Абсолютно універсальний і підходить для різних цілей, він дійсно застосовується на всіляких етапах будівництва та ремонту. Перераховувати операції, в яких він використовується, немає сенсу, важливо зрозуміти одне - всі вони вимагають певних якостей і технічних характеристик. За своєю структурою він дуже зручний для того, щоб змінюватися і набувати інші властивості. Суха суміш або ж готовий розчин - в кожному стані дуже зручно додавати модифікатори і рівномірно розподіляти їх в бетоні.

Для цього в нього замішують різноманітні пластифікатори, що допомагають досягти тих чи інших параметрів, або ж поліпшити вже існуючі. Залежно від додаються речовин, змінюється і назва вихідного продукту. З таких найменувань як шлакоблок, керамзитобетонний блок, арболітовий блок, песоблок і інші. Нескладно здогадатися, які будівельні добавки Київ там були використані. Хімічні добавки сильно прискорюють процес затвердіння цементної конструкції, підвищують технологічні властивості сухих сумішей, стійкості до низьких температур і їх постійному впливу, забезпечують стійкість і різких перепадів від спеки до холоду.

Знижена ціна на добавки, пластифікатори

Велика розмаїтість модифікаторів визначило появу класифікації, яка допоможе знайти серед всіх пропозицій потрібний варіант. Серед них існують такі: пластифікуючі, пластіфіцируючі-повітрязалучаючі, повітрязалучаючі, добавки - прискорювачі твердіння, антикорозійні, протиморозні, комплексні та інші. Пластифицирующие добавки поліпшують розподіл густої цементної суміші та забезпечують невелику економію. Але це не їх основне якість, додаткові - міцність і морозостійкість. Пластіфікуючі-повітрязалучаючі добавки допомагають довести необхідну суміш до однорідності. Це відмінний варіант для тих випадків, де категорично не допускається наявність будь-яких домішок. Перераховані вище доповнення можна зустріти при виготовленні бруківки, тротуарних плит і бордюрів. Також будівельні добавки київ рекомендується використовувати під час виробництва стінових блоків. Тоді будівля отримує додаткові якості, збільшуючи свій термін експлуатації в декілька разів. Останні повітрязалучаючі пластифікатори гостро потрібні в тих ситуаціях, коли конструкція постійно піддається впливу низьких температур. Вона захистить від розтріскування, роблячи середню щільність менше і легше.

Купити добавки, пластифікатори можна в нашому магазині

Будівельний інтернет-магазин bud-life.com.ua пропонує широкий перелік різних модифікаторів для бетонних сумішей. У нас на будівельні добавки ціна недорога, що робить її відмінним доповненням до будь-якої будівельної конструкції. Бюджетні пластифікатори можуть в кілька разів поліпшити фізико-технічні властивості тієї чи іншої споруди, тому їх купівля виразно себе виправдовує. При поліпшеній конструкції вам не доведеться піклуватися про додатковий догляд, регулярної реставрації або інші постійні витрати. Але саме доповнення не зробить чуда, якщо бетон за своєю суттю не особливо якісний. Щоб такого не сталося, варто замовляти необхідні будівельні матеріали в нашому магазині bud-life.com.ua. Тут ви знайдете не тільки перераховані вище продукти, а й безліч інших, які однозначно знадобляться для висококласного ремонту або будівництва. Адже це вкладення на довгий термін, тому на ньому ні в якому разі не варто економити. У нас цього і не потрібно, так як на будівельні добавки ціна доступна будь-якому покупцеві.

Показати більше