Тротуарна плитка "Золотий мандарин"

Відобразити як Сітка Список

22 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

22 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Всім відомо, що крім самого будинку і, що важливо, входу в нього, величезний відбиток на перше враження про будинок і його господаря залишає дорога до дому! Дуже важливо, щоб вона була не тільки доглянутою і чистою, а й якісно покладеною і вона повинна бути з хорошого матеріалу.

Тротуарна плитка "золотий мандарин" почала виготовлятися ще в 2004 році. За цей час вона завоювала довіру багатьох забудовників, а в даний момент її можна побачити на дуже багатьох вулицях і дворах будинків по всіх містах України.

У 2007 році компанія "золотий мандарин" запустила виробництво найбільшого свого заводу в Україні. Виробнича потужність даного заводу - 120 000 кв.м виробів на місяць. На заводі є своя акредитована лабораторія, яка оснащена найсучаснішим обладнанням. Це дозволяє проводити жорсткий контроль того, що відбувається на виробництві сировини для виготовлення продукції "Золотий Мандарин".

Тротуарна плитка "Золотий Мандарин" налічує в своєму асортименті більше 20 видів виробів, велику гаму каменю, стінових блоків і квіткарок.

У нашому магазині ви знайдете різні види плитки виробництва компанії "золотий мандарин".

Показати більше