Цегла вогнетривка (шамотна)

Мертель вогнетривкий
Відобразити як Сітка Список

19 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
  1. Мертель вогнетривкий МШ-39 ВАОК
    27.60 грн шт тонн 27600.00 грн шт тонн
  2. Мертель вогнетривкий МШ-28 ВАОК
    23.60 грн шт тонн 23600.00 грн шт тонн
Відобразити як Сітка Список

19 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Дизайн сучасного котеджу не відмовляється від традиційних печей і камінів, які можна без перебільшення назвати серцем будинку. Для їх ефективного облаштування необхідні надійні і високоякісні матеріали. Цегла з давніх пір вважався відповідним для цих цілей будматеріалом, таким вона є і сьогодні. Вогнетривка цегла Київ допоможе вам облаштувати якісну піч або камін, здатний стати "родзинкою" вдома.

Цегла вогнетривка буває декількох видів:

- основний вид використовують на металургійних комбінатах, складається з вапняно-магнезіальної маси;

- кварцовий відмінно зберігає накопичене тепло;

- шамотний складається з вогнетривкої глини і застосовується для влаштування печей і камінів;

- вуглецевий незамінний в промисловості.

Головна функція цього матеріалу - витримувати супервисокі температури. Важливо купити шамотну цеглу, оскільки вона покликана не втратити свої якості в умовах неодноразового повторного нагрівання і охолоджування. Матеріал широко використовують для пристрою стаціонарних мангалів на території біля будинку.

Якісна вогнетривка цегла київ має кілька характерних особливостей, які відрізняють її від інших різновидів. При постукуванні чується чистий металевий звук. При пошкодженні цей вид матеріалу не кришиться, а розколюється. Має зернисту основу. Не вбирає вологу.

Для кладки камінів широко використовується шамотна цегла Київ, основне призначення якого утримувати високі температури, завдяки незначному рівню теплопровідності. Матеріал не схильний до хімічних впливів, добре акумулює в собі тепло, завдяки чому він повільно остигає, довгий час зберігаючи температуру. Чи плануєте кладку каміна, сауни, стаціонарного мангалу або димоходу? Купуйте цеглу шамотну, виконана відповідно до технологічних нормам і великою кількістю позитивних якостей. Ця вогнетривка цегла зберігає стабільну форму, зберігаючи ідеальний зовнішній вигляд без руйнувань.

Купуючи цеглу шамотну київ у нас, ви не тільки отримуєте найвищої якості продукцію, але і гарантію того, що цей будівельний матеріал буде служити вам довгі роки. Варто відзначити, що при роботі з цим матеріалом доречно використовувати шліфувальні інструменти і циркулярні пилки. Цей факт варто взяти до уваги, вирішивши облаштувати у себе на дачі або в будинку майбутню піч з цього надійного і довговічного матеріалу.

Ці вироби широко застосовується при будівництві промислових теплових агрегатів, таких як котельні установки і високотемпературні печі. Це хороший вибір для кладки камінів і побутових печей. Шамотна цегла вогнетривка Київ може мати не тільки звичну стандартну форму, але і виготовлятися у формі арки, трапеції, клин-ребро, клин-торець. Пропонуємо вам цеглу пічну вогнетривку кварцову найвищого класу. Вона складається з кварцу, скріпленого вогнетривкої глиною. ЇЇ, як правило, застосовують для облаштування камінних і пічних склепінь.

Але найпопулярнішим залишається цегла шамотна, ціна на якої є більш доступною. Співпрацюючи з лідерами в області виробництва вогнетривкої цегли (пічного), ми пропонуємо своїм клієнтам продукцію виключно високої якості.

Серед основних її характеристик слід виділити:

- відмінну термостійкість;

- здатність багаторазово витримувати цикли нагрівання і охолодження;

- низький рівень теплопровідності;

- жароміцність (вироби витримують температуру дорівнює 1000 градусів).

Крім перерахованих вище переваг матеріалу, невірно буде не відзначити і той факт, що вогнетривку цеглу для печей доречно використовувати для облицювання печей і камінів. Мається на увазі, що тип і розміри виробів дозволяють зі смаком оформити камін, творчо підходячи до питання дизайну.

Бажаючи придбати цеглу вогнетривку, ціна якої відповідала б високій якості, залишаючись доступною для рядових споживачів, звертайтеся до нас. Наші висококваліфіковані співробітники готові прийти до вас на допомогу і проконсультують. Індивідуальний підхід до кожного клієнта в поєднанні з високою якістю цегли вогнетривкої Київ - це саме те, що ви шукаєте.

Найбільш відповідальні місця кладки конструкцій обігрівального та термічного призначення мають на увазі використання матеріалів найвищої якості. Наші досвідчені співробітники допоможуть розрахувати, вибрати і перевірити всі вогнетривкі вироби, щоб ви могли купити цеглу шамотну для себе найвищої якості. Відзначимо, що недостатньо обпалений матеріал здатний активно вбирати і утримувати вологу. Наша компанія робить акцент на якість, адже від цього залежить найголовніше - тепло і затишок у вашому домі. На сайті компанії bud-life.com.ua ви зможете купити цеглу вогнетривку в Києві за адекватною ціною!

Показати більше