Покрівельні плівки

Вітробар'єр
Гідробар'єр
Паробар'єр
Відобразити як Сітка Список

2 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

2 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Існують різні види покрівельних плівок. Головна їхня відмінність - кількість шарів матеріалу, яке може коливатися від одного шару до чотирьох.

Які функції виконує покрівельна плівка?

По-перше, покрівельна плівка призначені для захисту приміщення від опадів. Саме тому незамінною її характеристикою тут є повна водонепроникність. Ваш будинок буде повністю захищений від негативного впливу негоди. Все майно, а також внутрішнє оздоблення приміщення завдяки спеціальній плівці, не буде піддаватися руйнівному впливу вологи. По-друге, підпокрівельні плівки відмінно пропускають пар, запобігаючи його скупчення в приміщенні. Відповідно, завдяки покритої вищезазначеним матеріалом даху можна буде забути про появу в будинку грибка. По-третє, покрівельні плівки добре захищають будинок від вітру, що також важливо.

Характеризує високою якістю плівка здатна витримувати коливання температури від 40 градусів нижче нуля до 80 градусів вище нуля. Даний фактор свідчить про її довговічності, тому з витратами на ремонт даху Вам ще не скоро доведеться зіткнутися.

Різновиди підпокрівельної плівки

Залежно від виконуваних функцій виділяють два типи покрівельних плівок: гідробар'єр і паробар'єр. Який тип матеріалу потрібен саме Вам, слід визначитися заздалегідь перед покупкою продукції в будівельному магазині. Варто детально розглянути, що представляють собою обидва види матеріалу:

  • Гідробар'єр являє собою двошарову мембрану, ідеально захищає приміщення від попадання пилу і скупчення вологи. Плівка пропускає через себе накопичився в приміщенні пар і не дає йому "повернутися" назад. Накладена на інші матеріали плівка гідробар'єр не вступає з ними в контакт, залишаючи їх структуру і колір без змін. Вона захищає матеріали від впливу низьких температур.
  • Плівка паробар'єр також характеризується двошаровою структурою. Її основним призначенням є підтримка в приміщенні оптимального вмісту вологи в повітрі. Паробар'єр захищає утеплювач від вологи, зберігаючи тепло в приміщенні.

У нашому магазині плівки паробар'єр і гідробар'єр представлені в широкому асортименті, що дозволяє вибрати будь-які за параметрами рулони матеріалу. На плівку гидробарьер або паробар'єр ціна приємно здивує того, хто вирішив перетворити свій будинок, створивши в приміщенні ідеальний мікроклімат.

Показати більше