Цегла лицьова і клінкерна

Цегла ТРВ
Цегла Літос
Цегла Євротон
Цегла Керамейя
Цегла СБК
Цегла Івано-Франківськ
Цегла Керамбуд
Цегла Біла Церква
Цегла Сілта Брік
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-30 з 93

Сторінка
на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
 1. Цегла ProKeram червона (М-150)
  12.70 грн шт м3 6502.40 грн шт м3
 2. Цегла Біла Церква жовта (М-200)
  17.25 грн шт м3 8832.00 грн шт м3
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-30 з 93

Сторінка
на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Клінкерна цегла - винятковий виріб. Вона є екологічно чистим облицювальним і будматеріалом, що об'єднав в собі чимало властивостей, які є значущими при її використання в будівельній галузі.

Клінкер - будматеріал найвищого класу, лідер на сучасному ринку подібних виробів. У її складі є тугоплавка сланцева глина, що має відмінну пластичність, при цьому вона позбавлена ​​солей і крейди, що робить її еталоном виняткової якості кераміки для фасадів.

Цегла клінкерна Київ (купити) володіє однією важливою характеристикою, а саме зносостійкість. Особливий метод випалу робить цей будматеріал досить щільним, його конструкція позбавлена ​​пустот, запобігаючи проникнення з навколишнього середовища шкідливих речовин.

Якщо порівняти клінкер, наприклад, з керамічною цеглою, яка також є вельми популярним будматеріалом, можна констатувати, що останній при укладанні на землю прослужить не більше 20-ти, найбільше 30-ть років. У той же час клінкер, в подібних умовах, здатний прослужити більше 100 років. Перевага очевидно!

Бажаєте купити клінкерну цеглу (Київ)?

Давайте ближче познайомимося з її унікальними якостями:

 • міцність становить понад 300 кг на см ^ 2;
 • коефіцієнт теплопровідності становить приблизно 0,70 в / мК;
 • водопоглинання становить менше 6%;
 • висока жароміцність і морозостійкість;
 • матеріал вважається екологічно чистим і безпечним;
 • має властивості звукоізоляції;
 • володіє відмінною зносостійкістю.

Серед своїх аналогів цей матеріал має найбільшу різноманіття при виборі розміру, кольору, фактури або форми. Клінкер виготовляється у відповідності з усіма вимогами Держстандарту.

Клінкерна цегла Київ ділять на види:

 • технічний клінкер незамінний для мощення тротуарів, доріжок для пішоходів, проїжджих частин, а крім того, для мощення підлог в промцехах;
 • легка плитка облицювальна застосовується, в більшості своїй, для обробки зовнішньої або внутрішньої сторони будівель;
 • кислотноупорний матеріал незамінний там, де є агресивне середовище;
 • клінкер тротуарна незамінний для декоративного оздоблення;
 • водотривкий матеріал призначений для гідротехнічних конструкцій;
 • спецматеріал, основним призначенням якого вважається облицювання будівель незвичайного архітектурного типу.

Що стосується поверхні клінкеру, то вона може бути найрізноманітнішою: глянсовою, матовою, гладкою, що має різне забарвлення, під старовину. Важливо відзначити, що лицьова сторона цих виробів не вигоряє при сонячному світлі і не втрачає свою привабливість тривалий час.

Клінкерна цегла купити Київ корисна для застосування в багатьох областях. Виріб набув великого поширення і популярність в будівництві. ЇЇ унікальні характеристики і можливості зробили матеріал дуже затребуваним і незамінним для втілення найоригінальніших фантазій в галузі архітектури.

Клінкер (купити) - ідеальний матеріал для оформлення садових доріжок і доріжок з великими навантаженнями, як, наприклад, під'їзди для машин. Популярність цього матеріалу сьогодні багаторазово збільшилася завдяки підсумками використання, виявленим за час багаторічного застосування в вищевказаних областях.

Цегла клінкерна Київ виготовляється шляхом впливу високих температур. Під час подібної обробки готовий виріб буде мати високу міцність, в тому числі і до агресивного середовища, і до атмосферного впливу (холод, спека, опади).

Купівля клінкерної цегли Київ - дуже правильне рішення. Завдяки істотному полегшенню технології виготовлення, клінкер набув широкого поширення серед споживачів. Матеріал витримує перепади тиску, критичні температури, високу вологість. Якщо він піддався впливу агресивного середовища, виріб досить просто почистити щіткою. Це стає можливим завдяки невеликій пористості матеріалу. ЇЇ стійкість до негативного руйнівного впливу вважається основними якостями, визначальними популярність виробів, завдяки яким багато споживачів вважають за краще клінкерну цеглу купити для власних будівельних потреб.

Подібний матеріал здатний надати будь-якій будові додаткову надійність і міцність, знижуючи, що важливо, загальні витрати на будівництво. Обпікає при максимальних температурах, клінкер стає особливо міцним і набуває оригінальні кольору, комбінуючи які, можна створювати всілякі оригінальні орнаменти, наприклад, при мощенні площ або доріг.

Вибираючи клінкер для власних цілей, враховуйте, будь ласка, спосіб його виробництва. За допомогою технології екструзії виходять більш якісні, а й більш дорогі вироби. Шляхом напівсухого пресування виготовляється продукція, що має більш низьку якість, але і ціна її нижче. Перераховувати гідності матеріалу можна було б і далі, але в цьому немає особливої ​​потреби, адже перерахованих вище переваг цілком достатньо, щоб зрозуміти, що цегла клінкерна купити в Києві - вірне і виправдане рішення. Вартість такого матеріалу вище, ніж у звичайного цегли, але вона цілком виправдана, оскільки повністю відповідає поєднанню "ціна-якість".

Показати більше