ЗБВ: панелі перекриття, перемички, блоки ФБС

Панелі перекриття
Блоки ФБС
Перемички
Прогони
Бордюри
Плити балконі
Драбини, сходинки, марші
Сваї
Кільця, кришки, днища
Лотки
Телефонні колодязі
Труби
Шахти ліфтів
Плити тротуарні
Плити дорожні
Плити ребристі
Плити парканні
Плити плоскі
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-30 з 39

Сторінка
на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-30 з 39

Сторінка
на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Уявити собі будівельні роботи сьогодні без використання залізобетонних елементів нереально. Унікальні властивості і універсальність застосування роблять ЗБВ важливим елементом як в промисловому, так і в житловому будівництві. Довговічність і стійкість до зовнішніх чинників дозволили залізобетону стати одним з найбільш затребуваних будматеріалів сьогодні. Порівнюючи несучі можливості і добротність залізобетонних і бетонних виробів, нескладно здогадатися, що перші набагато міцніші.

Бетон по праву прийнято вважати досить твердим будматеріалом, проте він є досить крихким на злам, що не дозволяє виготовляти з нього стовпи і плити великих розмірів. Підвищити міцність таких виробів дозволяє арматура або об'ємна сітка, які поміщаються в форми і заливаються рідким бетоном. Арматура забезпечує цілісність ЗБВ, поглинаючи навантаження.

Бажаєте купити ЗБВ в Києві? Приділіть особливу увагу нашого асортименту. Пропонуємо вам збірно-монолітні, монолітні і збірні конструкції, що використовують як при зведенні будівель, так і при проведенні реконструкційних та реставраційних робіт, а крім того при влаштуванні міських комунікацій і доріг. Говорячи простою мовою, ЗБВ - це залиті бетоном арматурні композиції.

До поширених залізобетонних виробів належать:

  • опорні блоки фундаменту і стін блоки;
  • конструкції плоских форм (дорожні плити і плити перекриттів);
  • лінійні конструкції (прогони, ферми, колони, балки, ригелі);
  • комунікаційні елементи (резервуари, колодязі, кришки люків, стовпи і т. п.);
  • фігурні вироби.

Залізобетонні вироби (купити) Київ мають різну щільність, їх відрізняють за способом армування, внутрішньою будовою та марці бетону. Різні за призначенням конструкції виробляють з різних видів бетону (особливо легкі, легкі, важкі, особливо важкі). Крім того, класифікація конструкцій здійснюється за способом армування. Ви можете купити ЗБВ в Києві з попередньо напруженим і звичайним армуванням. У першому випадку, що знаходиться всередині арматури, при виготовленні, надається певна ступінь розтягування.

За типом внутрішньої будови можуть бути монолітні і порожнисті ЗБВ, виготовлені як з однієї, так і з декількох марок бетону. Ціни на них формуються в залежності від складності конструкції, якісних особливостей, габаритів, що визначаються характеристиками сировинних матеріалів і способу виробництва. Залізобетонні вироби Київ відрізняються високою міцністю, яка досягається завдяки поєднанню арматури і бетону. Ця відмінна риса допомагає конструкції зберігати свою цілісність. Бетон чудово захищає їх від стиснення в умовах суттєвих навантажень, сталева арматура при цьому не допускає розтягування.

Переваги ЗБВ:

  • залізобетонні вироби стійкі до корозії;
  • відрізняються відмінними теплоізоляційними показниками;
  • дозволяють прискорити будівельний процес;
  • монтаж ЗБВ можливий в будь-яких кліматичних умовах;
  • економічна привабливість.

Купити ЗБВ Київ, значить зробити правильний вибір на користь добротності і надійності. Подібні будматеріали мають міцність і надійність, що дозволяють втілювати в життя різноманітні будівельні проекти. Вони необхідні при влаштуванні доріг, зведенні мостів, житлових і промислових будівель, монтажі теплотрас.

Залізобетонні вироби в змозі витримувати екстремально низькі температури і відрізняються гарним рівнем вогнестійкості. Їх з успіхом застосовують для будівництва в місцях з високою сейсмонебезпечних. Тривалий термін експлуатації і простота монтажу є істотні переваги ЗБВ Київ.

Бажаєте купити залізобетонні вироби в Києві? Ми можемо запропонувати вам великий асортимент висококласних конструкцій із залізобетону для різних цілей і на будь-який смак. Ми гарантуємо вам високу якість товару від надійних виробників, які спеціалізуються безпосередньо на виробництві ЗБВ, застосовуючи високоякісну сировину і інноваційні досягнення в будівельній сфері.

Наша перевага - доступні ціни. Співпрацюючи з нами, у вас не буде необхідності підшукувати додаткових постачальників будматеріалів. Чітко відрегульована робота щодо постачання матеріалів (відвантаження і транспортування) дозволяє нам впевнено гарантувати дотримання взятих зобов'язань. Наша компанія в змозі задовольнити потреби як будівельних компаній, так і приватних покупців.

Якщо ви вирішили почати будівельні роботи і шукаєте кращі матеріали (ЗБВ) на прийнятних умовах, зверніть увагу на нашу продукцію. На bud-life.com.ua зможете купити залізобетонні вироби Київ за оптимальною ціною. Ми гарантуємо вам прекрасне втілення вашого будівельного проекту.

Показати більше