Цегла рядова (будівельна)

Цегла рядова повнотіла
Цегла рядова пустотіла
Подвійна цегла
Відобразити як Сітка Список

15 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
 1. Цегла рядова М-75 (Узин)
  5.30 грн шт м3 2713.60 грн шт м3
 2. Цегла рядова М-100 (Ватутіне)
  5.60 грн шт м3 2867.20 грн шт м3
Відобразити як Сітка Список

15 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Краще рішення - рядова цегла м 100

Цегла м 100 - це будматеріал, що вельми ефективно практикується для зведення зовнішніх і несучих стін. Цей термін означає наступне: "м" - це "марка", а цифровий знак - це коефіцієнт надійності. Цифра "100" говорить нам про те, яке саме навантаження (в кілограмах) на 1 см ^ 2; може витримати виріб при стисненні.

Ця марка одна з найбільш поширених і бюджетних видів цегли. ЇЇ рідко застосовують для облицювання, оскільки сучасний ринок будматеріалів може запропонувати продукцію, набагато краще для цього пристосовану.

Цегла м 100 Київ (купити) може похвалитися відмінними властивостями експлуатації, тривалим терміном служби, до того ж, що важливо, вона досить економічна в застосуванні, на неї доступна ціна. Продукція цієї марки не сприйнятлива до негативного впливу зовнішнього середовища, здатна протистояти внутрішнім процесам деформації, не руйнуючись під час використання. Ця марка виробів практично повсюдно вживається при зведенні заміських котеджів. Її прийнято вживати для постановки стовпів, для зовнішнього і внутрішнього устрою будівель, зведення несучих і зовнішніх стін.

Щоб не виникало плутанини, важливо розібратися з типізацією матеріалу по значимим особливостям:

 • по наповненню (пустотілі, повнотілі);
 • по різновиди: "червона" або керамічна цегла (ціна), "біла" силікатна з піску, вапна;
 • по твердості;
 • по розміру;
 • за призначенням: рядова і лицьова;
 • по морозостійкості;
 • за варіантом формування (вироби напівсухого і пластичного пресування).

Познайомившись ближче з типізацією, кожен споживач може придбати рядову цеглу м 100, ціна якої цілком прийнятна (для Києва), того виду, яка йому необхідна. Найбільш широко поширеними вважаються керамічна і силікатна, вона може бути порожнистою і повнотілою. Силікатна буває виключно полнотілою, вона не вологостійка, тому її не можна використовувати для пристрою цокольних поверхів і кладки фундаментів. Керамічну цеглу повнотілу прийнятно використовувати для зведення висотних і малоповерхових будівель, підвалів, цоколів, фундаментів, димоходів, зведених арок. Пустотіла підходить для заповнення пустот, цей метод доречний при монолітно-каркасному будівництві, при зведенні невисоких будинків, а також для влаштування несучих стін.

Вирішили купити цеглу м 100 рядову? Вам буде приємно дізнатися, що ціна на продукцію подібної марки розрахована на "будь-який гаманець". Червона цегла м 100 - багатофункціональний різновид, завдяки чому вона належить до найбільш популярного виду будматеріалів, що використовується для багатьох типів конструкцій в будь-якій області.

Цегла м 100 Київ стандартна одинарна буває встановленого Держстандартом розміру: 250/120/65. Подібні цифрові характеристики роблять можливим для будівельників класти стіни різної товщини, починаючи від 65 мм і більше. Розмір виробу є найбільш гідною кандидатурою, завдяки чому кладка здійснюється без особливих проблем. Ряди зв'язуються ложкових або точкових способом.

Якщо говорити про колірну палітру виробів, вона варіюється від світло-коричневого до темного. Цей фактор залежить від того, яким був колір кар'єрної глини, що використовувалася у виготовленні.

Як правило, такий будматеріал володіє декількома унікальними особливостями:

 • теплопровідність даної продукції до 1.8 Вт;
 • величезний ліміт міцності вигину;
 • водопоглинання становить від 5 до 9%;
 • морозостійкість відповідає Держстандарту.

Цегла м 100 за доступною ціною в Києві підрозділяється на рядову і лицьову. Перший тип підходить для рядової кладки, для кладки під штукатурку або подальшої обробки, а другий - для кладки під розшивку. Але лицьова цегла не належить до марки "м 100", під це визначення підходить виключно "рядова".

Відзначимо, що будматеріал червоного кольору завжди допомагає скласти гармонійний ансамбль при зведенні стін з піноблоку або газоблоку. Цегла м 100 купити - прекрасне рішення не тільки завдяки оптимальній ціновій політиці, а й завдяки її високим якісним характерним особливостям.

Говорячи про "червоному цеглі", варто звернути увагу споживача, що термін пов'язаний безпосередньо з видом продукції і залежить від технологій виробництва цегла м 100 ціна київ. Оксид заліза, наявний в більшості глиняних покладів, при випалюванні перетворюється з сірої цегли-сирцю в "червону". Цегла рядова червона цієї марки відмінно пристосована для створення внутрішніх перегородок, що зводяться в приміщенні. Навіть в разі, якщо будова зводиться з матеріалів більш легких, таких, наприклад, як газобетон, міцність якого відповідає м-25, простінки найнадійніше робити з цегла М100. Це дозволить спокійно навантажувати стіну різними навісними елементами, такими як меблі та інші елементи декору. У нашому інтернет-магазині bud-life.com.ua ви завжди зможете купити цеглу м 100 за найдоступнішою ціною в місті Києві.

Цегла рядова - традиційний і найбільш затребуваний будматеріал.

Будівельна цегла, вироблена з натурального, екологічно чистої сировини, століттями використовується для робіт зі зведення будинків і їх обробці. Альтернативні будматеріали не можуть потіснити традиційну цеглу не тільки через людську консервативності. Головними перевагами старої доброї глиняної продукції є її міцність і довговічність. Цегляний будинок виглядає солідно і аристократично, її вогнетривкі стіни оберігають тепло в оселі і десятиліттями зберігають привабливість екстер'єру. Рядова цегла - класика жанру.

Найбільш затребуваним в ряді керамічних побратимів є цегла рядова, ціна якої визначається типизацією. "Рядовики" широко застосовується для зведення зовнішніх і внутрішніх стін, арок, колон і інших дизайнерських елементів. Повнотіла продукція використовується при влаштуванні фундаментів, цоколів, підвальних приміщень, а також при кладці різнопланових опалювальних печей, включаючи каміни. Фактура граней «рядовики» далека від ідеалу, тому спорудженим з нього поверхнях необхідно надавати зовнішньої естетики за допомогою облицювальних матеріалів. "Рядовики" забезпечує спорудам важливі практичні функції, тому в роботі з ним необхідні конкретні знання і достатня кваліфікація.

Цегла рядова: типологія

Традиційний будівельний матеріал купити рядову цеглу (в киеве) ділиться на повнотіла і пустотіла за принципом наявності внутрішніх пустот. Головною переагою полнотелої продукції є її Ультраміцне, при цьому вага такої цегли становить від 3-х кг. Його призначення полягає в формуванні несучих стін і конструктивних елементів, що вимагають підвищеної міцності.

Основні ділянки застосування цілісних виробів:

 • влаштування фундаменту, цоколів, підвальних приміщень. У частинах будівлі, що стикаються з землею, використовується виключно повнотіла "рядова", щоб уникнути розриву виробів під впливом природних факторів;
 • спорудження печей і камінів. Висока теплоємність цільного матеріалу дозволяє раціонально накопичувати, ефективно розподіляти і довго зберігати тепло;
 • облаштування тонких міжкімнатних перегородок зі звукоізоляційній метою.Наявність фігурних пустот об'ємом 15-45%, що забезпечують підвищену теплову енергію і невелику вагу (2-2,5 кг), характеризують рядову цеглу.Купити такий матеріал доцільно для наступних відповідальних ділянок будівництва:
 • для зовнішніх стін, з метою зниження навантаження на фундамент і поліпшення теплозахисних властивостей;
 • для легких перегородок, завдяки чому мінімізується навантаження на перекриття, а також знижується вартість будівельного об'єкта.

На практиці нерідко використовується і так званий поризована цегла, що містить крім пустот мікропори, що забезпечують підвищення теплоємності.

Як вибрати цеглу рядову.

Київ пропонує найширший асортимент керамічної продукції від різних вітчизняних виробників. При покупці будматеріалу зверніть увагу на його технічні параметри, відсутність зовнішніх дефектів, а також врахуйте особливості транспортування і зберігання.

Технічні характеристики:

 • Міцність виробу зазначається літерою "М". Оптимальним поєднанням ціни і надійності є досить затребуваний цегла рядова м-100, яка використовується для зведення несучих стін і арок приватних будинків, що не перевищують двох поверхів;
 • Важливою характеристикою матеріалу є його водопоглинання, що не перевищує за загальноприйнятими нормами 13-15%;
 • Морозостійкість (літера F) вироби визначається кількістю циклів заморожування, для рядового вироби даний параметр повинен стартувати від F25. Матеріал з більш низьким показником підходить тільки для міжкімнатних перегородок;
 • Велике значення має і рівень теплопровідності, що залежить від щільності і типу продукції. Слід врахувати, що порезиненні вироби "тепліше" пустотілих. Нюанси вибору Київ.
 • Вважається, що пустотілі цегли м 100 купити з квадратними отворами найбільш міцні.

Розмір і колір - неабиякої рядової цегли

Ціна на будматеріал київ варіюється в залежності від розміру виробів. Розрізняються одинарна, подвійна і полуторна продукція. Якщо хочете купити рядову цеглу для широкого діапазону будівельних завдань, до ваших послуг найбільш поширений одинарний варіант зі стандартними розмірами 250х120х65 мм. Переваги використання одинарного виробу полягає у зручність кладки і формування необхідної щільності стіни. Полуторна і подвійна цегла м 100 виготовляється виключно в пустотілому варіанті і використовується, переважно, для зведення зовнішніх стін і внутрішніх перегородок.

Колір виробу визначається сортом глини (красножгущейся або беложгущейся), а також дотриманням технології випалу. Якщо хочете купити цеглу рядову м 100 (ціна) гідної якості, уникайте занадто світлою і насичено темній продукції - дані колірні характеристики свідчать про технологічний недосконалість випалу.

Подвійна цегла дешевше традиційного, до того ж її кладка значно економить час і розчин.

Де купити цеглу рядову в Києві? Звичайно, у нас! У нашому інтернет-магазині реалізується якісна, сертифікована цегла рядова. Ціна (Київ та регіони) - прийнятна, доставка - оперативна! Звертаючись до нас, можете розраховувати на професійне консультування і гідне обслуговування.

Показати більше