Пінопласт

ГОСТ
ТУ
Відобразити як Сітка Список

10 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

10 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Теплоізоляція вважається одним з основних видів будівельних робіт при спорудженні житлових і нежитлових будівель.

Професійно виконана робота із застосуванням високоякісних теплоізоляційних матеріалів значно знижується тепловтрати приміщення, створюючи оптимальний мікроклімат для життя людей, зберігання продукції або для виконання будь-яких виробничих завдань.

Особливою популярністю в сучасному будівництві мають матеріали органічного походження, наприклад, пінопласт.

Знижена ціна на пінопласт

Незамінні властивості теплоізоляційних матеріалів

Щоб роботи з утеплення будівель забезпечили бажаний результат, необхідно для початку зрозуміти, якими властивостями повинен володіти теплоізоляційні матеріали. Так, утеплення підлоги або утеплення стін пінопластом гарантує наступні переваги:

  • Відмінні теплоізоляційні властивості, що зменшують втрати тепла і підтримують оптимальну температуру.
  • Низька волого і паропроникність, так само сприятливо впливає на мікроклімат в приміщення.
  • Висока щільність, завдяки чому пінопласт для утеплення не створює додаткового навантаження на стіни будівлі.
  • Відмінна морозостійкість, що запобігає деформацію матеріалу під впливом низьких температур.
  • Абсолютна екологічність, що виключає виділення шкідливих для людини випаровувань. Так, пінопласт для підлоги або стін виготовляється з безпечних екологічно чистих складових органічного походження.
  • Мінімальні витрати при виконанні робіт, адже на пінопласт ціна за сучасними мірками досить прийнятна.
  • Стійкість до біологічних впливів, що дозволяє власникам приміщення не стикатися, наприклад, з проблемою появи грибка на стінах.
  • Універсальність використання, адже багато підвиди пінопласту, наприклад, пеноборд, володіють всіма параметрами для найбільш легкого використання в житлових приміщеннях.
  • Різноманіття форм плит, в яких випускається матеріал. Для утеплення стіни будь-якого розміру Ви без проблем зможете пінопласт купити в плитах з будь-якими параметрами.

Пінопласт для утеплення

Якщо утеплення стін пінопластом звичайного вигляду проводиться переважно в житлових приміщеннях, то для виконання більш складних робіт з подальшими не менше складними експлуатаційними умовами використовується пінопласт. Застосування в технології його виробництва методу екструзії дозволяє на виході отримувати матеріал з однорідною будовою, високою щільністю, відмінними теплоізроляціоннимі, волого-і паростойкими властивостями. Використовують його для утеплення цокольних поверхів, фасадів або фундаментів будівель, укладання дорожнього покриття та інше.

Купити надійний пінопласт в Києві (Україна)

У нашому магазині "БУДЛАЙФ" Ви можете купити пінопласт за вигідними цінами з урахуванням всіх своїх побажань. Ми лідери найбільш вигідних позицій за запитом "пінопласт купити Київ". Насолоджуйтесь теплотою і затишком у Вашому домі з високоякісними теплоізоляційними матеріалами найвідоміших вітчизняних і зарубіжних виробників.

Показати більше