Шифер

Відобразити як Сітка Список

2 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

2 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Шифер хвильовий є надійною, практичною і перевіреної часом покрівлею для дачі і будинки. Виготовляється він із суміші води, Портланд і азбесту. Такий вид шиферу має багато переваг навіть перед новітніми матеріалами. Він має дуже високий ступінь міцності при вигині і ударної в'язкістю, які майже не зазнають змін з плином часу. Шиферну покрівлю втрачає лише 10% своєї міцності за 25 років експлуатації, отже, за такою даху можна навіть ходити, нітрохи не боячись зруйнувати покрівельний матеріал.

Шифер хвильовий повністю стійкий до різких температурних перепадів та зміни вологості, має низьку теплопровідність і електропровідність, прекрасно витримує несприятливі умови навколишнього середовища. Це матеріал абсолютно не горючий, не схильний до гниття і корозії, а також легко піддається обробці. Покрівля, зроблена з даного матеріалу, в жарку погоду майже не нагрівається в порівнянні з металочерепицею. Завдяки низькій теплопровідності шифер майже не накопичує конденсат. Тому його можна монтувати, не використовуючи пароізоляційний шар. Водовідштовхувальні властивості шиферу теж не беруться під сумнів. До всього цього варто додати, що сама технологія укладання хвильового шиферу включає в себе пробивання отворів безпосередньо на гребені хвилі, що виключає потрапляння вологи, навіть при найменшому ослабленні кріплення з плином часу.

Шифер хвильовий є відмінним звукоізолюючим матеріалом, особливо він перевершує металеві покриття, і, крім того, він підходить для будь-яких кліматичних зон.

Часом виникають чутки про згубний вплив шиферу на людське здоров'я, але вони є абсолютно безпідставними. Такі чутки є лише інструментом в певній боротьбі. За більш ніж сотню років активного застосування шиферу ніхто не почув жодного доказу його шкідливого впливу на здоров'я людини. Випускають хвильової шифер кольоровим або незабарвленим. Фарбування його в світлостійку або атмосферну фарбу робить шифер не просто дуже красивим, але і продовжує експлуатаційний термін майже в півтора рази. Не варто забувати, що ціна на шифер на порядок нижче, ніж на інші покрівельні матеріали. Поєднання ж безлічі переваг забезпечує його незамінність в світі покрівельних матеріалів.

Шифер на сьогоднішній день - це один з найбільш популярних матеріалів для покрівлі. Він користується чималим попитом серед будівельників. Шифер Київ має цілий ряд переваг, які роблять його незамінним в галузі будівництва: високі гідроізоляційні властивості, стійкість до погодних явищ, низька теплопровідність, пожежостійкість, простота обробки і монтажу.

Протягом багатьох десятиліть цей матеріал з успіхом використовується при зведенні як промислових, так і приватних будівель. Крім усього іншого, шифер часто використовують для облицювання огорож, стін, парканів і т. д. Завдяки тривалому терміну експлуатації, вироби здатні прослужити до 40 років без істотної втрати якості.

Купити шифер Київ - вигідне рішення, оскільки при його укладанні зовсім не обов'язково наймати фахівців, що, безсумнівно, є додатковою перевагою. Навіть не маючи особливих навичок, можна здійснити самостійний монтаж або ремонт покрівлі, що дозволяє істотно економити кошти. Монтажні роботи виконуються в найкоротші терміни, при цьому купити кількох нових листів шиферу не стане великою проблемою при здійсненні ремонту.

Шифер має цілу низку переваг:

- достатня міцність і довговічність;

- матеріал стійкий до горіння, а опинившись у вогнищі, він не виділяє небезпечних речовин;

- стійкий до температурних перепадів;

- економія пиломатеріалів при облаштуванні розрідженій обрешітки;

- простота ремонту;

- стійкість до корозії і гниття;

- простота обробки за допомогою найдоступніших інструментів;

- розмір шиферних листів забезпечує легкість монтажу, що дозволяє істотно скоротити терміни будівельних робіт, заощадивши при цьому на послугах високооплачуваних робочих;

- економічність, порівняно з іншими матеріалами, застосовуваними для покрівельних робіт.

У наш час, як і раніше, шифер (ціна київ) не поступається своїми позиціями на ринку будматеріалів. Його з успіхом використовують в якості матеріалу для покрівлі дахів, скати яких мають ухил більше 12 градусів. При меншому ухилі є ризик того, що в місця стиків листів потраплятиме волога.

При бажанні можна шифер купити Київ з різною кількістю хвиль на одному аркуші, а також листи, що мають різні показники товщини, ширини і довжини.

  • П'ятихвильовий листи шиферу мають загальну площу 1,98 м ^ 2 ;. При цьому корисна площа дорівнює 1,6 м ^ 2; (Під перекриттям втрачається близько 20% площі). Таким чином, доцільність використання цих виробів залишається під питанням.
  • Шестіволновой шифер має розміри 1125х1750 см, товщина від 0,6 до 0,75 см, крок хвилі дорівнює 20 см. Його часто використовують для покрівлі дахів виробничих споруд.
  • Семіволновой має розміри 175 Х85 см, товщина 0, 58 см. Цей вид листів найбільш поширений в житлово-індивідуальному будівництві.
  • Восьмихвилевий листи мають розміри 1750 х1130, їх товщина може бути 5,8 або 5,2 мм.

Який вибрати розмір, залежить від різних обставин і вирішується індивідуально, якщо ви не можете визначитися з розмірами шиферних листів самостійно, звертайтеся за допомогою до наших фахівців. Ми допоможемо вам вибрати оптимальний розмір шиферних листів, проконсультувавши по всіх питаннях.

При необхідності, ви можете купити плоский шифер за доступною ціною. Розміри таких виробів відмінні від розмірів хвильових листів, як і сфера їх застосування. Хвильовий шифер ціна київ, як правило, застосовується в якості матеріалу для покрівлі, плоский ж вкрай рідко використовують в цих цілях. Сфера його застосування - пристрій вертикальних огорож, внутрішніх перегородок, обшивка стін будівель. Працювати з цими листами дуже зручно, завдяки їх великій площі: монтаж просувається швидко, що значно прискорює процес будівництва.

Сьогодні виробники випускають продукцію різних кольорів, яка набуває все більшої популярності серед споживачів. Важливим критерієм вибору можна вважати прийнятну ціну шиферу.

Бажаєте шифер купити в Києві? На нашому сайті Буд лайф у вас є можливість придбати якісні вироби за доступною ціною. За невеликі гроші ви отримуєте можливість забезпечити будинок надійної покрівлею на багато років, не сумніваючись при цьому в надійності конструкції.

Купуючи шифер у нас, ви завжди можете розраховувати на допомогу досвідчених професіоналів. Ми пропонуємо вироби, виготовлені на сучасному обладнанні. Наші товари мають всі документи, що підтверджують їх якість. З будь-яких питань вас проконсультують наші кваліфіковані співробітники. Ми допоможемо вам зробити грамотний вибір, враховуючи всі ваші потреби. Ви отримаєте екологічно безпечну і якісну продукцію за оптимальними цінами і в найкоротший час. На bud-life.com.ua зможете купити шифер київ за доступною ціною!

Показати більше