Штепсельні разгалуджувачі

Відобразити як Сітка Список

4 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

4 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Вилки розгалуджувачі застосовуються в якості кінцевих пунктів розподілу на промислових об'єктах, будовах, гаражах і використовуються для штепсельного приєднання, підключення переносної електроапаратури, захисту від коротких замикань і надструмів, включення і відключення різних апаратів. Вилки розподільні коробки відносяться до групи закритих розподільників низької напруги, відповідно до STN EN 60439-3б з можливістю доступу неспеціалістів при їх обслуговуванні. Максимальне загальне споживання розгалуджених вилок 32 А.

Ступінь захисту IP 54; Номінальний струм: 32 А; Номінальна робоча напруга: 400 V ~, 50 Hz.

Вилки розгалуджувачі мають більше 270 стандартних варіантів виконань. Вони складаються з пластикового корпусу (термопласт), трифазних і однофазних розеток і клемної колодки. Одночасно можливо підключити однофазних і трифазних споживачів. Розподільники укомплектовані кріпленнями (Дін рейка) для установки автоматичних вимикачів і струмових запобіжників, а також віконцями для оперативного включення і виключення запобіжників. У розподільниках ROS 5 можна встановити 5 модулів захисного обладнання, а в розподільниках ROS 11 встановлюється 11 модулів автоматичних вимикачів або струмових запобіжників. В результаті досягається функція розподілу і захисту.

Стандартно на заводі встановлюються на дин рейку автоматичні вимикачі PR 63C

PR 61C, запобіжні струмові вимикачі PCHB2, PCHB4. Зважаючи на велику різноманітність стандартних схем і неможливості тримати на складі все виконання, для експортних поставок випускаються розподільники ROS5, ROS11, які вже укомплектовані розетками, але без автоматів захисту. У такому випадку застосовується позначення ROS5 / г і ROS11 / г.

Перетин кабелю для підведення напруги до розгалужувачі - 5 х 6 мм^2;

Кабель слід підключити через трифазний запобіжник 32 А з характеристикою С.

Підвідний кабель може підключати лише особа, яка має відповідну кваліфікацію.

Підвідний кабель приєднується до вхідних клемної колодки. Підведення можливий зверху, знизу, збоку і ззаду.

За індивідуальним запитом може бути виготовлено розподільний пристрій з будь-якою комплектацією

Показати більше