Пінополістирол екструдований

Відобразити як Сітка Список

7 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

7 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Одним з кращих теплоізоляційних матеріалів в будівництві по праву вважають пінополістирол (ЕППС).

Популярність даного матеріалу забезпечують його унікальні властивості і прийнятна за сьогоднішніми мірками ціна.

В першу чергу цінується екологічність матеріалу, обумовлена його складовими. Так, до складу пінополістиролу входить стирол, попередньо оброблений пентаном. Він не виділяє шкідливих випарів і прекрасно справляється зі своїми функціями. Випускається матеріал в формі плит різного розміру і товщини.

Переваги листового пінополістиролу (ЕППС)

Перш ніж купити пінополістирол, треба зрозуміти, чим даний вид теплоізоляційного матеріалу відрізняється від інших. Так, варто відзначити деякі його переваги:

  • Невелика вага, яка не створює надмірного навантаження на стіни при утепленні і не доставляє особливих незручностей в процесі роботи. Наприклад, пінополістирол (Київ) з ​​товщиною в 1 м важить не більше 15 кг. Відповідно, чим менше параметри використовуваних плит, тим менше їх вага.
  • Вологостійкість, що дозволяє матеріалу навіть при взаємодія з водою не втрачатися своїх теплоізоляційних властивостей.
  • На пінополістирол ціна (Київ) набагато менше, ніж вартість мінеральних плит, що помітно скорочує витрати на проведення робіт.
  • Висока міцність на розрив і стиснення, що покращує експлуатаційні характеристики матеріалу, гарантуючи його довговічність.

Інші різновиди високоякісних теплоізоляційних матеріалів

Для виконання робіт по теплоізоляції в більш складних умовах найчастіше використовується матеріал під назвою екструзійний пінополістирол. Крім відмінних теплоізоляційних властивості матеріал має високі показники по водо- та пароізоляції.

Основною сферою застосування даного матеріалу є утеплення цокольних поверхів, фасадних частин і фундаментів будівель, підстав дорожнього покриття та інше. Виготовляється він з тих же матеріалів, що і пінополістирол, але основою технології виробництва ЕППС є метод екструзії.

Екструдований пінополістирол є похідною і для інших матеріалів, які повністю переймають його властивості, але відрізняються зовнішніми параметрами і сферою застосування. Серед таких матеріалів варто відзначити стиродур або пеноборд. Використовують їх в основному для утеплення житлових і нежитлових приміщень. Вони прекрасно підходять для створення теплоізоляційного шару на стінах, підлозі та стелі в житлових кімнатах, для утеплення балконних приміщень, гаражів і т.д. При цьому матеріали не пропускають вологу і пар ззовні, створюючи унікальний мікроклімат всередині приміщення та істотно знижуючи тепловтрати навіть при сильних морозах.

Де купити пінополістирол в Києві (Україна) за оптовою ціною?

В інтернет-магазині будматеріал "БУДЛАЙФ" Ви можете придбати високоякісну пінополістирол відомих виробників.

Щоб пінополістирол купити, досить вибрати необхідну позицію з представленого каталогу і зв'язатися з представником магазину.

Показати більше