Цегла рядова пустотіла

Відобразити як Сітка Список

2 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

2 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Дуже популярна на будівельному ринку. Керамічна будівельна цегла (щілинна, дірчаста) ефективна через наявність прорізів, за якими її легко відрізнити від звичайної будівельної цегли. Ці прорізи-порожнечі - мають чітке функціональне призначення.

На більшості території нашої країни є значні перепади річної температури - від лютих морозів до палючої спеки. Щоб людям було комфортно в своєму будинку, будівельникам доводиться потовщувати стіни - досягаючи таким чином кращої теплоізоляція житла. Але чим товща стіна, тим більше цегли необхідно для її кладки і, відповідно, вартість будівлі прямо пропорційна товщині стін. Крім цього, товсті стіни роблять значний тиск на фундамент. Як же вирішить цю проблему, запитаєте ви? Відповідь - пустотіла цегла прекрасно замінить рядову під час кладки стін та перегородок.

Пустотіла цегла легша і краща за керамічну будівельну в плані теплопровідності. Таким чином, стіни з пустотілої цегли виходять тонші та легші, зберігаючи при цьому свої звуко- і теплозберігаючі властивості. Крім цього, стіни з даного матеріалу не втрачають міцності в порівнянні зі стінами з повнотілої цегли. Застосування щілинної цегли в будівництві зручно і економічно: по-перше, вартість самого матеріалу менша за рахунок економії на сировині та паливі, по-друге, для будівництва потрібно менше матеріалу.

Пустотілу цеглу виготовляють з легкоплавких глин. Від повнотілої керамічної цегли її можна відрізнити за наскрізними або непрямим прорізами в тілі. Отвори пустотілої цегли можуть бути як круглими, квадратними так і овальними або прямокутними. Круглі й овальні прорізи знижують ймовірність утворення тріщин при виготовленні цегли. Крім того, замкнуті пухирці сухого повітря підвищують теплоізолюючі властивості матеріалу. При цьому розчин кладки повинен бути досить густим, щоб не заповнювати щілини.

Якщо говорити про міцність пустотілої цегли, то її більше, ніж достатньо, для стін і перегородок. Для кладки фундаменту і несучих конструкцій застосовувати пустотілу цеглу не рекомендується. А в іншому пустотіла цегла - це недорогий, екологічний чистий, універсальний будівельний матеріал з прекрасними експлуатаційними властивостями.

Показати більше