Битумна черепиця

Комплектуючі
Планки
Підкладковий килим
Черепиця
Відобразити як Сітка Список

20 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

20 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Бітумна черепиця (її ще називають "м'яка") - це сучасний матеріал для покрівлі будь-яких видів дахів. Популярність цього матеріалу почала зароджуватися в США і Європі, а нещодавно перекочувала і до нас в Україну. І для цього є чимало причин. Дану черепицю виготовляють з скловолокна або органічної целюлози, які просочені бітумом. Це дуже міцний матеріал, який, незважаючи на свою багатошаровість, прекрасно гнеться. Основна популярність його в тому, що він дуже м'який і пластичний.

Якщо для простих скатних покрівель можна використовувати абсолютно будь-який матеріал, то для ексклюзивних дахів з безліччю вигинів кращим варіантом буде бітумна черепиця. Її гнучкість і пристосовність до геометрії поверхні допомагає перенести деформацію під час усадки, температурних перепадів і геометричних похибок дахів. І все це без шкоди для її якості і терміну експлуатації. Бітумну черепицю часто використовують не тільки для складних дахів, а й для простих скатних покрівель, так як вона за характеристиками перевершує багато інших покрівельні матеріали. Особливо ті, які знаходяться з нею в одній ціновій категорії.

Сниженная цена на битумную черепицу

Так як цей матеріал володіє широким спектром різних плюсів, то і коштує він недешево. Але зараз купити бітумну черепицю стало набагато простіше. Розумна ціна на бітумну черепицю виглядає набагато привабливіше, що, безсумнівно, спричинило за собою небувалий попит. Звичайно, адже в процесі експлуатації виявляється, що утримувати покрівлю з цього матеріалу набагато вигідніше, ніж з будь-якого іншого. Так як цей вид черепиці дуже стійкий по відношенню до атмосферних опадів і перепадів температури, його не потрібно постійно підфарбовувати - колір залишається насиченим і яскравим дуже довгий час. Він захищений від корозії і гниття, на ньому не заводиться мох і лишайники, що також запобігає від зайвих витрат на залицяння за покрівлею.

І найголовніше - завдяки цим захисним властивостям даху приміщення довгий час залишається надійно захищеним. Якщо раніше потрібно було замислюватися купити громовідвід для захисту свого будинку, то з бітумною черепицею це не потрібно. На відміну від металевої покрівлі, бітумна черепиця не притягає електрику завдяки своїм складом.

Купити черепицю бітумну в Києві

Якісна бітумна черепиця в Києві і Україні зараз - справжня знахідка. Через те, що цей матеріал дуже популярний, багато виробників беруть для його виробництва не особливо дорогі і надійні матеріали для того, щоб отримати більше вигоди зі своїх продажів. Потрібно остерігатися занадто дешевою покрівлі, адже може виявитися, що це неякісна підробка. Справедлива ціна та відгуки покупців - найкраще підтвердження якості та надійності будь-якого матеріалу, і це стосується не тільки бітумної черепиці.

Ціни на бітумну черепицю в нашому інтернет-магазині порадують будь-якого, хто захотів встановити собі цей вид покрівлі. Для того щоб урізноманітнити і прикрасити свій будинок, у нас надані широкий вибір забарвлення бітумної черепиці. Так що, кожен зможе знайти собі що-небудь до душі. Тому, завдяки своїм якостям, покрівля з бітумної черепиці прослужить чималий термін і буде радувати око покупця довгі роки.

Показати більше