Цегла Керамейя

Клінкерам класика
Клінкерам МАГМА
Клінкерам РУСТИКА
Відобразити як Сітка Список

30 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

30 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Клінкерна цегла Керамейя, з'явившись на українському ринку не так давно - у 2008 році, завоював гідну репутацію в будівельній сфері завдяки відмінній якості і конкурентної по відношенню до аналогічної європейської продукції ціною. За традицією, яка зародилася в Європі на початку XIX століття, клінкерні будівельні матеріали використовуються, перш за все, для облицювання фасадів в силу потужних здібностей протидії природним і механічним деструктивним факторам. Клінкер підходить також для обробки архітектурних споруд малих форм на ділянці, облицювання басейнів, пристрої садових доріжок і т.д.

Цегла Керамейя Київ виготовляється з вітчизняного полімінеральної сировини за допомогою новітніх технологій на якісному імпортному обладнанні. Розробку нової технології виробництва українського клінкеру попередив аналіз поширених дефектів лицьової цегли (висоли, розрив поверхні і т.д.) і попередження причин їх появи.

Цегла клінкерна Керамейя - бездоганна якість + естетичність.

Особливості технології виробництва клінкеру фірми "Керамейя" Київ полягають в створенні оптимального рівня пустотности на етапі формування, в тривалому процесі сушіння щоб уникнути появи тріщин і деформації, і випалюванні при високих температурах в унікальній тунельній печі. Випал з використанням технології "Флешинг" сприяє колорування виробів в аристократичний меланж. Даний виробничий ланцюг дозволяє отримувати на виході красивий, Ультраміцне продукт, з низьким рівнем водопоглинання і високою морозостійкістю. Фасад будинку, облицьований таким якісним і надійним матеріалом, десятиліттями буде зберігати свій первинний вигляд, не вимагаючи специфічного експлуатаційного обслуговування.

Гордість компанії Керамейя цегла "Клінкерам".

На сьогоднішній день компанія виробляє більше 12 видів керамічного фасадного клінкеру з різною фактурою лицьової поверхні і в широкій колористичній гамі, що дозволяє втілювати найоригінальніші архітектурні задуми. Відповідно до розробленого дизайном декору, можна купити цегла Керамейя, вибравши стильний варіант з трьох колірних серій. У серії "Класика" представлений класичний, гладкий, однотонний цегла з поетичними назвами "Жемчуг", "Янтар", "Рубін" і "Онікс". Серія "Магма" також характеризується гладкою поверніть і включає 3 оригінальних меланжевих забарвлення: "Граніт", " Діабаз" і "Топаз". Серія "Рустика" об'єднує 5 рельєфних, переважно нанесених (посипаних кам'яною крихтою) типів цегли меланжевих відтінків.

Всі серії представлені в Києві широкими лінійками типорозмірів з різними рівнями пустотності для виконання різних архітектурних завдань.

Як купувати і зберігати цеглу "Керамейя".

Купити матеріал слід в кількості, трохи перевищує норму, враховуючи потенційні втрати при зберіганні і кладці. При покупці слід звернути увагу на атестацію продукції, технічні параметри, відсутність дефектів. Придбану цеглу необхідно оберігати від забруднень і вологи за допомогою дерев'яних піддонів і навісів.

Кладка.

Головною умовою якісної кладки є аналіз проектної документації з урахуванням всіх конструкційних та ізоляційних елементів. Наступним кроком є ​​чітка розстановка вертикальних рейок з мінімальною висотою цегли Керамейя Київ, відповідної одному поверху. Необхідно також виміряти середню висоту цегли і визначити середню висоту шару. Шви при кладці клінкерної матеріалу робляться максимально щільними. Професійна кладка передбачає використання цегли з різних піддонів для симетрії відтінків. Вибір розчину для кладки клінкерної цегли залежить від його ваговій влагоемкості.

Увага! Застосовуючи кольорові будівельні суміші для приготування розчину для кладки, можна додати фасаду будинку додаткової ефектності.

Догляд за клінкерною фасадом.

Для очищення будматеріалу від землі і пилу досить обполоснути його водою за допомогою миючого пилососа або міні-автомийки. Для боротьби із зеленим нальотом в затінених місцях (цегла Керамейя купити) можна використовувати спеціальні засоби для видалення грибків і бактерій, або ж слабкий розчин оцтової кислоти. Для запобігання подібним явищам застосовують гідрофобізатори, що сприяють гідроізоляції фасадів будівель, а також захищають матеріал від вицвітання на сонці.

Пропонуємо купити цеглу "Керамейя" (Київ та регіони України) по найоптимальніщим цінам і з оперативною доставкою. Міцний, довговічний і привабливий матеріал підкреслить оригінальність проекту, зігріє і прикрасить ваш будинок.

Цегла Керамейя - втілення найсміливіших дизайнерських задумів!

Показати більше