Блог

 1. Керамічні блоки, керамблоки

  Усі люди у глибині душі будівельники. Бажання зводити будівлі виникає у нас ще в дитячі роки, коли ми дбайливо збираємо тендітні конструкції з різнокольорових картонних кубиків. Але час не стоїть на місці, і масштаби наших будівельних робіт зростають. Настає мить, коли на зміну мріям про уявні повітряні замки приходять цілком реальні питання про майбутнє житло. Ну що ж, тоді настав час познайомитися з будівельним матеріалом, побачивши якого ваші дитячі кубики сором'язно червоніють. Зустрічайте керамічні блоки. Як правило, термін "кераміка" (грецьк. keramos - глина) включає будь-яку продукцію неметалічного і неорганічного складу, яка виробляється під впливом високої температури і зазнає процесу охолодження в кінці обробки. У будівельній справі під «керамічними» розуміють вироби, виготовлені шляхом формування та випалу глин. Значення кераміки для будівельних матеріалів складно переоцінити: по-перше, вони міцні, стійкі і надійні; по-друге, презентабельні та декоративні.

  Ні для кого не секрет,

  Читати більше »
 2. Газобетон Aeroc

  Газобетон Aeroc та несуча здатність

  Газоблок Aeroc - ідеально підходить для приватного будівництва. Несуча здатність стіни залежить від міцності матеріалів, що входять до її складу, і від способу її навантаження.

  • Несуча здатність кладки з газобетонних блоків Aeroc вистачає для спорудження висотою 3-5 поверхів.
  • Клейова суміш Aeroc дозволяє повністю використовувати переваги газоблоків Аерок при будівництві.

  Несуча здатність кладки з газобетону Aeroc дозволяє зводити тонкі стіни з прекрасними теплозахисними характеристиками.

  Газобетон Aeroc та мікроклімат

  Мікроклімат вашого будинку насамперед залежить від матеріалу, з якого збудовані стіни. Газоблоки фірми Aeroc чудово підходять для створення в будинку затишної обстановки та приємного мікроклімату. Стіна з газобетону має низку унікальних властивостей:

  • у неї достатня паропроникність (здатністю "дихати")
  • вона "тепла" на дотик (завдяки маленькій тепло
  Читати більше »
 3. Характеристики, властивості, виробництво бетону

  Як не дивно, виникнення такого незамінного в побуті будматеріалу, як бетон, оповите завісою таємниць та недомовок. Справа в тому, що в'яжучі речовини, подібні до нього, знаходили однакове застосування в Єгипті, Індії, Італії та Китаї. Стародавні жителі цих країн збагнули, що поєднання пластичної глини і жирної землі з водою призводить до вельми несподіваного результату: вони висихають і стають твердими, немов камінь. Проте з невідомих нам причин пальма першості у цій галузі належить римлянам. Тому, якби в ті далекі часи ми звернулися з питанням про властивості бетону до освіченого римського архітектора Маркуса Вітрувіуса, він би з радістю вигукнув: «Vivat opus caementitium!», що в перекладі на російську, ймовірно, означає: «Мене вже зачекалися в Колізей, друзі, але я зроблю вам ласку і повідаю цю захоплюючу історію».

  Так званий товарний бетон, що є готовою бетонною сумішшю, складається з чотирьох елементів, які замішують у строго встановленому співвідношенні – цемент, щебінь, піс

  Читати більше »
 4. Властивості, характеристики цегли

  Характеристики цегли, безумовно, важливі для оцінки її якості, адже вони дозволяють робити висновки про можливі сфери застосування цього будівельного матеріалу та висувати критерії, що визначають вигляд та корисність кожної окремої цегли. По суті, подібні показники відображають її душу, яка у цього бруска тугоплавкої глини, як відомо, дзвінка. Але що лежить в основі цієї дзвінкості?

  Властивості характеристики цегли

  Найсуттєвішою характеристикою цегли вважається міцність, що відповідає за її властивість чинити опір навантаженням і викривленням без деструктивних наслідків. У зв'язку з цим запровадили термін «межа міцності при стисканні», згідно з яким повнотілі цеглини поділяють на такі марки, як 75, 100, 125, 150, 200, 250, 300, 350. Нехитре скорочення цієї величини – велика «М» у парі з однією з вищезгаданих цифр – сигналізує про рівень навантеження, посильної для

  Читати більше »
 5. Сировина для виробництва цементного клінкеру

  На більшості цементних заводів для виробництва клінкеру використовується штучна сировинна суміш карбонатних та глинистих порід. З карбонатними породами в сировинну суміш вноситься в основному окис кальцію (у вигляді карбонату), а з глинистими – кремнезем, глинозем та оксиди заліза.

  Крім природних сировинних матеріалів для приготування сировинних сумішей використовуються побічні продукти та відходи інших галузей виробництва: доменний шлак, білітовий шлам та ін.

  Карбонатні породи. У цементній промисловості широко застосовують такі різновиди карбонатних порід:

  1. Вапняки - породи осадового походження, що складаються головним чином з кальциту зазвичай з домішкою глинистого матеріалу, доломіту, кремнезему, оксидів заліза та ін.

  Сировина для виробництва цементного клінкеру 1

  Серед вапняків розрізняють: рифові, складені залишками морських колоніа

  Читати більше »
 6. Рядова, будівельна цегла

  Його фортеці позаздрить будь-який римський гладіатор. Його братерське почуття викликає розчулення навіть у нерозлучних друзів. Він вийшов із води, але не промок. Він пройшов крізь вогонь, але став від цього лише сильнішим. Адже його звуть «будівельна цегла».

  Слово «цегла» прийшло до нас з перської мови і спочатку означало глиняну субстанцію, яка була вручну зліплена дбайливими руками робітників, а потім обпалювалася в залізних печах при температурі 1100 градусів і вище. На сьогоднішній день практично все виробництво цегли механізоване і становить щонайменше 200 мільйонів екземплярів на рік.

  Рядова будівельна цегла 1

  Цей на вигляд непомітний будівельний матеріал залишається незмінно актуальним завдяки простоті монтажу, міцності та вмінню поглинати вологу.

  Існує два основні види будівельної цегли - повнотіла і пустотіла.

  Повнотіла рядова цегла

  Читати більше »
 7. Пінопласт та його види

  Практично всі види пінопластів мають одну цінну властивість - низьку теплопровідність. Тільки мінеральні вати можуть конкурувати з ними за теплоізоляційними властивостями – шар низькощільного пінопласту товщиною 10 см замінює 40 см сосни, 60 см газобетону, 1 метр конструктивного керамзитобетону, 1.5 метра пустотної керамічної цегли та 4 метри тяжко.

  Пінопласт 1

  Акустичні властивості пінопластів залежать, перш за все, від їхньої структури, а точніше, від того, яка переважає пористість – закритого типу або відкритого. Більшість пінопластів має переважно закриту пористість, наприклад, всі види пінополістирольних пінопластів, екструзійний поліетилен, полівінілхлоридні пінопласти. Такі пінопласти добре поглинають звук, що має частоту лише більше 1600-2000 герц, наприклад, слабо поглинають звуки кроків людини, а добре шум вентилятора, зате пінопласти із закритою пористістю добре ві

  Читати більше »
 8. Кладка та типи перемичок

  Види перемичок

  Частина стіни, що перекриває віконний або дверний отвір, називається перемичкою. Якщо навантаження від перекриттів передається на стіну безпосередньо над отвором, застосовують збірні залізо-бетонні перемички.

  За відсутності такого навантаження для перекриття прорізів шириною менше 2 м застосовують залізобетонні несучі або рядові цегляні перемички у вигляді кладки на розчинах підвищеної міцності з арматурними стрижнями для підтримки цегли нижнього ряду.

  Замість рядових іноді роблять клинчасті перемички, які служать водночас архітектурними деталями фасаду. З цією метою при прольотах до 3,5-4 м часто зводять арочні перемички. Кладку аркового типу використовують також для влаштування перекриттів у будинках.

  Такі перекриття називають склепінчастими (склепіннями). При кладці перемичок всі поздовжні та поперечні шви обов'язково повністю заповнюють розчином, тому що така кладка працює не тільки на стиск, а й на вигин.

  При слабкому заповненні

  Читати більше »
 9. Цемент: побудувати на віки!

  Цемент як основний будівельний матеріал сьогоднішнього дня пройшов довгий шлях із давніх цивілізацій. Для нас зараз очевидно, що в будь-якому будівництві, крім цегли або каменю, задіяний саме він – цемент, адже ще до нашої ери людство шукало склад швидкотвердіючої речовини, здатної скріплювати стіни пірамід, кріпосних стін та величних храмів. Але тоді будівельники мали у вільному доступі лише гіпс та вапно, у деяких регіонах – ще й вулканічні породи, з якими експериментували, додаючи до них домішки тваринного походження і змішуючи з водою у різних пропорціях.

  Цемент 1

  До речі, досліди були досить успішними: багато монументальних споруд старовини захоплюють нас і донині – та ж Китайська стіна, грандіозні будови стародавнього Риму.

  Цемент 2

  Цемент у тому вигляді,

  Читати більше »
 10. Білоцерківська клінкерна цегла - продукт нового покоління!

  Клінкерна фасадна цегла - один з найкращих матеріалів для вирішення архітектурно-мистецьких та дизайнерських завдань у будівництві. Клінкерна фасадна цегла - міцна, надійна, довговічна, універсальна та екологічно чистий будівельний матеріал, який за технічними показниками перевершує лицьову керамічну цеглу в кілька разів.

  Білоцерківстка клінкірна цегла 1

  1. Висока механічна міцність та морозостійкість клінкерної цегли в сумі становлять такий показник, як довговічність. Довговічність Білоцерківської цегли забезпечить добротний вигляд будинкам на довгі роки. Фасади з клінкерної цегли не вимагають жодного догляду та додаткових витрат.

  2. Лише близько 3% витрат на будівництво будівлі становить вартість клінкерної цегли. Витрати на відновлення та ремонт оштукатурених стін на 30% вищі, ніж витрати на придбання клінкерної фасадної цегли.

  3. "Тепла" і "дихаюча" обпалена клінкерна

  Читати більше »
Сторінка