BL Доставка та оплата

Доставка. Ви можете забрати необхідну продукцію (газобетон, піноблок, цегла лицьова та рядова, пісок та щебінь, пиломатеріали, залізобетонні вироби та інше) самовивозом зі складів виробників або ж скористатися нашою безкоштовною послугою з пошуку транспорту. Ми працюємо з перевіреними водіями по всій Україні, що гарантує акуратну доставку та розвантаження (за умови замовлення маніпулятора). Вартість доставки залежить від специфіки вантажу, його кількості та відстані від місця навантаження до місця вивантаження. Ми пропонуємо такі види автомобілів для доставки вантажу:

Бортовий1.Бортовий

Напівпричіп такого автомобіля має відкидні борти. Він незамінний у тих випадках, коли потрібно виконати перевезення довгоміру та/або коли можливе тільки бічне або верхнє завантаження в кузов (саме таким чином проводиться навантаження будматеріалів, металовиробів та іншого негабариту). Можливе розвантаження краном або навантажувачем.

> Тент2.Тент

Тентові автомобілі об'ємом кузова від 13 до 120 м3. Універсальність цих машин дозволяє доставляти практично будь-які види товарів. Виняток становлять лише ті вантажі, які вимагають особливих умов зберігання та дотримання температурного режиму. Тент забезпечує надійне та зручне перевезення, так як. він захищає вантаж від будь-яких атмосферних опадів (дощ, сніг, град), а його конструкція дозволяє проводити завантаження збоку, ззаду і навіть зверху. Можливе розвантаження краном, у разі відкидного даху, або навантажувачем.

Фургон3.Фургон

Найчастіше використовуються автомобілі малого тоннажу (Volkswagen, JAC, Fiat, Iveco з корисним навантаженням 1,5-3 т). Даний вид транспорту замовляють для доставки вантажу по місту і туди, де неможлива доставка великим автотранспортом, а також при замовленні малої кількості будматеріалів. Можливе розвантаження вручну або карою (навантажувачем). Зверніть увагу, що краном такі автомобілі розвантажувати не можна!

Автоманіпулятор4. Автоманіпулятор

Це спеціалізована вантажна машина. Вона оснащена жорсткою платформою та краном, здатним переміщувати різні об'єкти. Ця техніка поєднує в своїй конструкції платформу для транспортування різного виду вантажів та багатофункціональний кран. Саме таке поєднання забезпечує можливість виконання цілого комплексу високоефективних робіт із завантаження та перевезення різноманітних вантажів. Автоманіпулятор може бути обладнаний бортовою або стандартною платформою без борту. Доставка маніпулятором економічно доцільна на відносно невелику (до 100 км) відстань від місця завантаження до місця вивантаження.

Автобетонозмішувач5.Автобетонозмішувач

АБС, бетономішалка або міксер - це вантажний автомобіль для перевезення бетону. Він обладнаний спеціальною ємністю, яка обертається. Збереження та однорідність бетонної суміші при транспортуванні забезпечується обертанням барабана. Всередині барабана знаходяться спіральні леза. Під час обертання в одному напрямку (при завантаженні та транспортуванні) леза заганяють суміш глибше в барабан. Пфд час обертання в іншому напрямку (при розвантаженні) - використовується механізм Винт Архімеда, за допомогою якого суміш вивантажується. Найбільш популярним є АБС об'ємом 6-9 м.куб, максимальний об'єм -12 м.куб.

Оплата п продукції здійснюється на договірних умовах. Це унеможливлює коригування цін після внесення передоплати. Останнім часом коли підвищення цін виробниками відбувається щомісяця, внесення передоплати за матеріал гарантує фіксацію ціни від подальшого подорожчання. Телефонуйте нам і ми допоможемо вигідно інвестувати в Ваше будівництво.