Металочерепиця

Adamante
Finnera
Відобразити як Сітка Список

2 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

2 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Металочерепиця - це сучасний покрівельний матеріал, який за зовнішнім виглядом схожий на укладання керамічною черепицею, а в дійсності це листи з тонколистової сталі, міді або алюмінію, які профільовані таким чином.

Зверху на метал наноситься захисний полімерний шар, який оберігає від корозії і разом з кольоровим пігментом виконує декоративну функцію.

Знижена ціна на металочерепицю

Завдяки зовнішній привабливості, простоті монтажу, надійності і досить невисокій ціні металочерепиця міцно завоювала свої позиції в якості одного з найпопулярніших на сьогоднішній день покрівельних матеріалів.

Застосовують металочерепицю для покрівель з мінімальним скатних нахилом 12 градусів, витримувати температуру навколишнього середовища вона здатна в діапазоні від -50 до +50 градусів. З успіхом зарекомендувала вона себе і там, де потрібна заміна покрівлі - в будинках старої споруди. В окремих випадках для цього не потрібно навіть демонтажу, якщо є можливість провести монтаж нової покрівлі по латах, яка встановлюється поверх вже існуючого покриття.

Класифікується металочерепиця за профілем. Залежно від конфігурації гофри існує різна висота поперечної хвилі "черепиці", а також розмір відстані між поперечними хвилями. Металочерепиця виготовлена ​​з міді або алюмінію поступається по міцності сталевий, але вона краще протистоїть корозії і термін служби у неї набагато довший - до 100 років.

Однією з важливих характеристик металочерепиці є її легкість. Питома вага 1 кв.м становить всього 5 кг (для порівняння шифер важить до 15 кг), ця характеристика впливає на здешевлення всієї будівельної конструкції, але абсолютно не впливає на її міцність і надійність.

Купити металочерепицю в Києві (Україна)

Поряд з незаперечними перевагами металочерепиця володіє і рядом недоліків, які втім, можна зменшити. Сюди слід віднести підвищений шум в умовах дощу, попередити який можна прокладкою звукоізоляційного шару, тим більше, коли це поєднується і з функцією теплоізоляції.

При укладанні металочерепиці на дахах зі складним профілем можлива підвищена витрата матеріалу. Крім того, при укладанні потрібне використання спеціального інструменту. Якщо є порушення захисного полімерного покриття, то виникає необхідність додаткового фарбування місць зрізів.

Показати більше