Електричний розподільний щит

Низьковольтне обладнання
Силові роз'єми, штепсельні разгалуджувачі
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-30 з 49

Сторінка
на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-30 з 49

Сторінка
на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Електричний щит, щиток - пристрій, призначений для прийому і розподілу електричної енергії при напрузі менше 1000 В одно- і трифазного змінного струму частотою 50-60 Гц, нечастого включення і відключення ліній групових кіл, а також для їх захисту при перевантаженнях і коротких замиканнях. Застосовується в освітлювальних і силових установках виробничих, громадських, адміністративних та інших подібних будівель.

Всім добре відомо, що електромережа має цілу низку особливих характеристик, з огляду на які, слід розуміти, що монтаж елементів, ремонтні роботи або усунення неполадок повинні здійснюватися виключно кваліфікованими фахівцями. Говорячи про ціну на їхні послуги, кожна людина повинна сама вирішувати, що для себе вважати дорогим, а що дешевим. Якщо ж ви бажаєте заощадити, при цьому розбираєтеся в електриці, пропонуємо вам придбати щиток електричний, який є невід'ємною частиною мережі і відповідає всім необхідним характеристикам. Електрощиток призначений, перш за все, для прийому і розподілу одержуваної електроенергії. Більш того, всім відомо, що його наявність забезпечує збереження наявних в будинку електроприладів від можливих перевантажень і замикань. Дуже важливо, щоб добротний щиток відповідав всім нормам безпеки.

Щит електричний є способом забезпечення облікових, розподільних і обліково-розподільних модулів на різних етапах в електромережах. Їх оснащують датчиками захисту, контролю та обліку електроенергії (таймери, автовимикачі, диференціальні реле і автомати, індикатори та лічильники). Це надійне оснащення, до того ж щити електричні могли бути накладними і вбудованими, одно- або багаторівневими. Матеріалом, з якого вони виготовляються, може служити як надійний пластик, так і метал.

Щит розподільчий - оснащення необхідне в кожному будинку, не залежно від того, буде це скромне дачна будова або ж великий завод. Він забезпечує безпечну і ефективну подачу електроенергії споживачеві. Так само він гарантує надійну і якісну роботу, будучи практичним в експлуатації. До вибору щитового обладнання слід підходити відповідально, тільки так можна бути впевненим в безпеці і мати можливість використовувати широкий спектр всіх його можливостей.

Розподільний щит є обладнанням, без якого не обійтися при якісному здійсненні виконанні професійної діяльності. Більш того, це оснащення життєво необхідно для створення впорядкованості в приватних житлових будинках, де воно покликане забезпечувати безперебійне енергопостачання електричний щитків, здійснювати автоматичне регулювання освітленості і температури в приміщенні і інших, не менш значущих, можливостей для створення затишку і комфорту. Правильно підібрані щити розподільні допомагають реалізувати ряд важливих додаткових можливостей. Купуйте добротні РЩ і вирішуйте з їх допомогою обширнейший спектр завдань, забезпечивши собі при цьому високий ступінь збереження і добротності в застосуванні.

Електричні щити силові бувають декількох груп. Найпоширенішими є електророзподільні шафи електричні стаціонарні. Вони пристосовані для установки в промприміщеннях, на заводах і в житлових будинках. Корпус такого оснащення, як правило, виготовляється з міцного пластику і стали, яка покривається антикорозійною фарбою.

Купуючи виріб для будинку, важливо враховувати і його дизайн. Дуже поширене сьогодні подібне оснащення з прозорою затемненими дверцятами. Такі щитки непогано поєднуються з сучасними інтер'єрами. Поряд зі стаціонарними, існують також мобільні розподільні щити. Вони незамінні в тих випадках, коли необхідно забезпечити тимчасове живлення електроенергією (знімальний майданчик, будівництво, кейтеринг та інші). Сьогодні багато споживачів вибирають для себе персональні щитки. Тривалу і надійну роботу цих виробів гарантують добротні матеріали, з яких вони виготовлені. Можуть відрізнятися габаритами, способами монтажу, варіантами конструкції.

Встановлюючи розподільний щиток, слід переконатися, що в місці установки виключена можливість попадання вологи. Пристрій щит фіксують на стіні або встановлюють в спеціальній ніші. Сучасні прилади виглядають дуже естетично і мінімалістично, гарантуючи збереження цілісності інтер'єру.

Електробезпека щитків розподільних забезпечується конструктивними заходами, головним чином вони мають на увазі неможливість дотику до струмопровідних систем. Електроміцність приладу повинна відповідати всім наявним нормам безпеки. У відповідність з ГОСТом протягом усього часу експлуатації, здійснюється сертифікація щитків. Для того щоб показання лічильника було зручно знімати, електричний щиток обладнаний спеціальним віконцем, також він має добротні замки, що дозволяють не турбуватися про безпеку, наприклад, цікавого малюка.

Наявність на приладі необхідних ярликів електробезпеки дає можливість виділити його із загальної маси виробів розподільний щиток, що знаходяться на електротехнічному об'єкті або в будівлі, попереджаючи про можливість постраждати від високої напруги. Гарантія від виробника дозволяє говорити про високу якість і добротність деталей комплектування та приладу в цілому. Підбираючи необхідну модель, слід звернути увагу на важливі параметри, якими володіє електричний щит: спосіб монтажу, габарити, ступінь волого і пилозахисту. Важливо розуміти, що помилки при виборі пристрою можуть стати вагомою причиною неправильного функціонування електромережі, що приводить до серйозних небажаних наслідків.

Показати більше