Сипучі матеріали: пісок, щебінь, керамзит

Відобразити як Сітка Список

10 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

10 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Зараз ви маєте унікальну можливість купити цемент та інші будівельні суміші за найдоступнішими цінами, які є на ринку Києва і України на поточний момент. Наша компанія є лідером серед постачальників будівельних сипучих сумішей по всій країні, включаючи віддалені міста і регіони. Ми пропонуємо своїм клієнтам не тільки доступні ціни на якісні суміші, але також забезпечуємо високий рівень сервісу і гарантовано надійну і своєчасну доставку за адресою. Продаж здійснюється з доставкою, яка забезпечується сучасною вантажною технікою, що дозволяє нам говорити про мінімальні терміни поставки на будь-які відстані.

Ми пропонуємо:

У будь-який час в асортименті нашої компанії ви знайдете будь-які будівельні суміші, такі як цемент і керамзит, щебінь і пісок, чорнозем і глину, алебастр та інше. Причому все це, завжди в наявності на складі, практично в будь-якому обсязі, який вам може знадобитися. Вибираючи нашу компанію в якості свого постачальника, ви не дізнаєтеся що таке простій будівельного майданчика через відсутність необхідних будівельних сумішей.

Більш детально про кожну групу будівельних сумішей.

Цемент

Цемент є одним з найпоширеніших будівельних матеріалів. Отримують цю суміш змішуванням силікатів і алюмінатів кальцію. Хороший цемент має яскраво виражений сірий колір, не відрізняється присутністю будь-яких запахів і повинен демонструвати прекрасні в'яжучі властивості. Необхідні для зв'язування кладки властивості цемент отримує тільки після того, як вступить у взаємодію з водним середовищем. Цементний розчин досить швидко починаючи тверднути. Магазин "БУДЛАЙФ" пропонує широкий вибір цементу найвищої якості. Ви можете замовити в будь-якій кількості цементи марок 400, м 400, 500, М500 і білий цемент. Ми можемо запропонувати фасований цемент в мішках по 50 кг і цемент навалом. Залежно від цільового призначення потрібно вибрати відповідну марку для фундаменту або для стяжки. Ціна цементу буде залежати від обсягів закупівлі. Вартість одного кг цементу при покупці мішка в 50 кг і 1 куба буде дещо відрізнятися, адже в другому випадку ми будемо розраховувати покупку цементу оптом. Ще нижче коштувати куб цементу буде при замовленні більш значної партії будівельних сумішей.

Керамзит

Така будівельна суміш, як гравій керамзитовий знайшла широке застосування в будівництві. Отримують цей матеріал в результаті випалення глини певного сорту. Вартість керамзиту надзвичайно низька, а його невисока щільність успішно використовується в будівництві. Цей матеріал знайшов застосування в якості теплоізоляційного матеріалу. Кінцевий продукт має вигляд щебінки або гравію. Дуже широко використовується практично у всіх видах будівельних робіт.

Алебастр

Являє собою гіпсовий матеріал. Незамінний при виконанні ряду оздоблювальних робіт. Ми пропонуємо одні з найнижчих цін на цей матеріал.

Річковий пісок

Використовується річковий пісок при підготовці і розмішуванні всіляких будівельних розчинів. Широко застосовується в процесі проведення різних будівельних робіт. Придатний для зовнішніх і внутрішніх робіт. Крім того, пісок використовується при створенні дорожніх полотен, входить до складу сумішей для укладання асфальту.

Показати більше