Газобетон Aeroc (Обухов)

Відобразити як Сітка Список

6 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

6 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Зверніть увагу, що ціни на блок вказані з заводу! Доставка розраховується індивідуально по Вашому запиту!

Вашій увазі пропонується широкий асортимент дуже практичного і чудового у всіх сенсах будівельного матеріалу - газобетону. Газобетон аерок Обухів - виготовляється за найновішими технологіями і на самій сучасній виробничій лінії. Автоклавний спосіб затвердіння, застосовуваний при його виготовленні, дозволяє досягти відмінної міцності, гарантує приголомшливе термосбереження і забезпечує високу екологічність як процесу виготовлення, так і власне продукту. Газоблок аерок Обухів має відмінну щільність і високий ступінь точності заданих геометричних форм.

Якість продукції aeroc Обухів постійно контролюється спеціальними лабораторіями, а це значить - все розрахункові параметри будуть обов'язково дотримані. Перевіркам вибірковим методом піддається будь-яка партія газобетону aeroc Обухів. Продукція Аерок має повний набір всіх необхідних сертифікатів, і має право носити розпізнавальний значок екологічної безпеки "Зелений журавлик".

Що ж являє собою газоблок Обухів aeroc? По суті, це штучний будівельний камінь, легкий, має пористу структуру і вироблений з кварцового піску дрібних фракцій, чистого цементу високих марок, вапна, гіпсу і води. Ніяких наповнювачів, або пластифікаторів для отримання матеріалу не застосовується. Для отримання пористої структури матеріалу, в розчин-напівфабрикат додають алюмінієву пудру, в дуже незначний кількостях, близько 0,1% в масовому співвідношенні. Затвердівши, вона трансформується у хім. з'єднання, залишається в структурі блоків, і не робить ніякого шкідливого впливу з екологічної точки зору. Матеріали aeroc Обухів, крім усього іншого, є найменш радіоактивним будівельним матеріалом. Це чистий перший клас радіаційної безпеки, з питомою радіоактивністі менше 54 Бк / кг, при нормі для житлового будівництва 370 Бк / кг!

Якими ж ще перевагами володіє газобетон Обухів Київ? Давайте розглянемо:

- він легкий, так як складається на 80% з повітря, укладеного в його порах;

- він не органічний, а значить - не схильний до багатьох з природних впливів органічного характеру;

- він має прекрасну стійкість до шкідників, як комах, так і гризунів;

- він не горить, і відповідно - не викликає ніякого токсичного впливу при критичному нагріванні;

- пористість газоблоку забезпечує прекрасний мікроклімат всередині приміщень, стіни яких виготовлені з нього;

- на ньому не утворюється грибок або цвіль.

Купити газобетон Аерок Обухів Ви можете максимально вигідно у нас на сайті інтернет-магазину "БУДЛАЙФ". У нашому асортименті є кілька моделей газоблоку - D300-2,5; D400-2,5; D500-2,5. А також є перемички "аерок" і такий необхідний в деяких випадках U-блок "аерок". Ми пропонуємо широку наявність за оптимальною ціною. Купити газобетон aeroc Обухів у нас можна абсолютно різними партіями, від роздробу до великого опту. Ми практикуємо ведення гнучкої цінової політики, надання знижок і спеціальних акції для постійних клієнтів!

Ми здійснюємо доставку товару до місця призначення. Нам доступний хороший парк вантажних автомобілів, за допомогою який можна перевезти до 120 кубометрів газоблоку. Є також і автоманіпулятори, які дозволяють значно прискорити процес навантаження-розвантаження товару. Вартість і умови доставки - обговорюються заздалегідь і можуть бути відкоректовані в процесі виконання замовлення.

Наша орієнтованість на клієнта і його потреби - це політика роботи фірми, тому, розміщуючи замовлення, Ви можете бути впевнені, що все буде виконано на вищому розряді!

Показати більше