Тротуарна плитка Авеню

Відобразити як Сітка Список

5 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

5 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Всі ми любимо дивитися під ноги, особливо, коли йдеш по прекрасній бруківці, замощеній бетонної бруківкою, або зеленому парку, доріжки якого дизайнер задумав в химерних формах викладених різнобарвною тротуарною плиткою різного виду. Якщо живеш в місті, наприклад столиці, неодмінно хочеться купити тротуарну плитку в Києві собі на дачу або заміський будинок. А яку вибрати? З цим питанням ми допоможемо розібратися.

Види тротуарної плитки і технологія її виробництва

Отже, тротуарна плитка буває з натурального каменю, тобто граніту, або зроблена штучним шляхом - бруківка бетонна. Природно, технологія виробництва впливає на вартість готової продукції, наприклад, тротуарна плитка в Києві з граніту буде коштувати дорожче аналогічної з бетону. Взагалі, є три способи виробництва бруківки:

  • Гранітна бруківка, колота або пилено-колота, що залежить від способу обробки каменю;
  • Вібролиття, коли бетонна суміш заливається в спеціальні форми під впливом частотних коливань;
  • Вібропресованого, застосовується на великих виробництвах, за допомогою потужного преса на форми якого подається напівсуха бетонна суміш.

На сьогоднішній день, виробники тротуарних плиток пропонують великий асортимент її форм і колірну гаму.

Переваги тротуарної плитки та сфера застосування.

Влітку, на сонці, в місті дуже важко знаходиться, часто завдяки випаровуванням від асфальту, який буквально плавиться від спеки. Бруківка екологічний продукт, вона не має такого недоліку, і спокійно переживе зиму, адже цикл її морозостійкості F200. Також, вона не утворює калюж після дощу. Ще однією перевагою знаходження бруківки на вашій ділянці буде легкість її демонтажу, в разі проведення будь-яких земляних робіт. Багато хто думає, що плитка слабкий матеріал, і не витримає великого навантаження, наприклад автомобіля. Це не так, спеціальна тротуарна плитка товщиною від 60 мм, годиться для покриття під машину до 5 тон. Для пішохідної доріжки підійде плитка меншої товщини. Під час проектування ландшафтного дизайну вашої ділянки завдяки різним формам (округлим, овальним, трикутним), квітам і варіантів кладки ( "шахівницею", "ялинкою", "колами", "лускою") можна реалізувати будь-який політ фантазії.

Показати більше