Цегла рядова повнотіла

Відобразити як Сітка Список

9 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

9 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Найдавніша виявлена археологом цегляна будівля була датована 7,5 тисячним роком до н.е. на Близькому Сході. У ті часи роль цегли виконували глиняні брикети, висушені під впливом вітру і сонця.

У європейській зоні цеглини вперше почали використовувати греки. Збережені до нашого часу цегляні будівлі, які були побудовані за тисячу років до нашої ери, виглядають і сьогодні так, ніби простоять ще не одне тисячоліття.

Будівельна цегла відрізняється високою міцністю, стійкістю до зносу і кліматичних перепадів.

Знижена ціна на цеглу

Ці характеристики дозволили широко поширитися їх в багатьох сферах при зведенні споруд різного призначення і функціоналу.

За допомогою білої силікатної і облицювальної цегли найчастіше створюються несучі стіни, виконується зовнішнє оформлення фасадів, в той час як внутрішні перегородки можуть будуватися з червоної. Існує величезна маса різновидів даного матеріалу, що відноситься до керамічної групі. Це кладочні і рядові, декоративні і клінкерні, шамотні і вогнетривкі цеглини, а також силікатна біла і повнотіла цегла.

Залежно від типу будівлі використовують той чи інший вид цегли. Для будівництва паркану або при зведенні фундаменту, пічної кладки і при реалізації інших завдань потрібно використання спеціальних різновидів цегли. Хоча цегла і отримала таке широке поширення, вона аж ніяк не є ідеальним матеріалом для будівництва.

Найбільші нарікання викликають її звукоізоляційні характеристики. Поза сумнівами, вимогам СНіП цегляні споруди відповідають, проте про ідеальну звукоізоляцію говорити не доводиться. Незважаючи на це, до решти технічних даних, які мають цегляні будівлі, особливих нарікань пред'явити не можна. Даний матеріал має невисокий рівень вологопоглинання.

Завдяки цій особливості забезпечується надзвичайно висока стійкість будови в умовах нашої кліматичної зони. Далі, якщо говорити про таке поняття як екологічність, то кераміка, якої, по суті, і є цегла, є яскравим прикладом натурального будівельного матеріалу.

В основі виробництва цегли лежить глина, оброблена за технологічними нормами, які людство використовує вже тисячі років. Червона цегла, яку найчастіше використовують для зведення внутрішніх стін будівель, не токсична і абсолютно нешкідлива для людського організму. З огляду на всі ці фактори, стає гранично зрозуміло, чому саме цегла є основним будівельним матеріалом, причому користується стабільно високою популярністю.

Показати більше