Лицьова цегла, будівельна

Цегла рядова (будівельна)
Пічна цегла
Цегла вогнетривка (шамотна)
Цегла ручного формування
Цегла силікатна
Недорога облицювальна цегла
Європейська цегла клінкерна і лицьова
Цегла лицьова і клінкерна
Суміші для кладки цегли
Вентиляційні коробочки
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-30 з 142

Сторінка
на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
 1. Цегла ProKeram червона (М-150)
  12.70 грн шт м3 6502.40 грн шт м3
 2. Цегла рядова М-75 (Узин)
  5.30 грн шт м3 2713.60 грн шт м3
 3. Силікатна цегла (Житомир)
  8.55 грн шт м3 4377.60 грн шт м3
Відобразити як Сітка Список

Позиції 1-30 з 142

Сторінка
на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Лицьова цегла Київ (ціна) є одним з найкращих і якісних матеріалів, які застосовують для облицювання будинків. З бездоганним зовнішнім виглядом, а також відмінними технічними характеристиками облицювальної цегли фасадної посперечатися досить складно, тому саме цьому матеріалу віддається перевага. З огляду на, що в продажу є цегла різних текстур, форм, а також кольорів, знайти відповідний проблемою не буде.

Багато людей вважають, що можна віддати перевагу силікатній продукції, глиняній, але вона не буде виглядати так, як лицьова цегла (купити України), яка дасть можливість виділити будинок серед багатьох, надавши йому особливу родзинку. Потрібно сказати про те, що, вирішивши купити фасадну цеглу, слід розуміти, що сьогодні у продажу є декілька видів цього матеріалу. Параметри безпосередньо залежать від того, яка була застосована технологія під час виготовлення продукції.

Виділяють чотири види фасадної цегли:

 • керамічний;
 • клінкерна;
 • бетонна (гіперпрессованна);
 • силікатна.

Не кожен знає, але всі види вищеназваних типів цегли можуть бути повнотілі або порожнистими. Яку купувати фасадну цеглу Україна - це вирішувати вже людині, яка перед придбанням може порадитися з будівельниками або менеджерами нашого інтернет магазину.

Щоб було зрозуміло, в чому ж все-таки відмінності чотирьох видів цегли, далі будуть дані короткі характеристики кожного з матеріалів.

Цегла фасадна керамічна виготовляється, випалюючи заздалегідь сформовані маси, що складаються з легкоплавкої глини, а також інших спеціальних добавок.

Відмінність представленого виду цегли від багатьох інших у тому, що перед формуванням всі компоненти ретельно готують, купити цеглу облицювальну київ для фасаду (в Україні). Така маніпуляція виключає можливість зіпсувати цеглу і її зовнішній вигляд. Продукція не тріскається і довго зберігає бездоганний зовнішній вигляд. Це дає можливість отримати матеріал, який добре зберігає тепло, а також стійкий до впливу вологи. Якщо потрібно цегла облицювальна купити Київ, то це можна зробити прямо зараз, відшукавши за відповідним запитом фірму Буд-лайф, яка займається продажем саме цієї якісної продукції.

Що стосується клінкерної цегли будівельної, то вона за характеристиками дуже нагадує керамічну. Основна різниця полягає лише в сировині і температурі, при якій відбувається випалювання. Беручи до уваги той факт, що використовують особливу глину, яку запікають при підвищених температурах, можна на виході отримати цеглу облицювальну ціна київ, якії не страшні ні волога, ні сильний мороз. Навіть при температурних перепадах матеріал не тріскається і виглядає так, як ніби його тільки вчора доставили і зробили облицювання. Правда, при всіх своїх перевагах даний матеріал має гарну теплопровідність, що не дозволяє економити опалення взимку, а влітку будинок швидше нагрівається. Хоча для кого це не є проблемою, можуть запросто купити цеглу лицьовальну.

Трохи інакше справа йде з бетонним матеріалом, який виготовляють шляхом пресування (далі сировину застигає). У його складі: вода, цемент і гранітний відсів. Потрібно сказати, що більшість людей купують цеглу облицювальну будівельну київ, яка володіє найважливішим критерієм - гарну стійкість до багатьох зовнішніх чинників. Що стосується бетонної продукції, то вона саме така. Різні кольори дадуть можливість знайти той варіант, який буде виглядати краще за все.

Якщо говорити про силікатну цеглу фасадну, то варто відзначити, що їх також виготовляють за допомогою випалу. Однак це не означає, що продукт схожий на той, який був описаний вище. Причина полягає в компонентах, які входять до її складу. Мова йде про гашений вапна і силикатний піск. Сьогодні цегла будівельна облицювальна ціни подібного плану не користується попитом, а все тому, що вона має не зовсім гарний зовнішній вигляд. І хоча виробники роблять все можливе, щоб впроваджувати нові колірні рішення, поки що немає чогось такого яскравого або незвичайного, щоб привернуло б увагу покупців.

За запитом "цегла фасадна ціна" можна знайти той матеріал, який хочеться бачити у себе на будинку. Що стосується вартості продукції, то вона прямо залежить від типу цегли.

В інтернет магазині Буд-лайф зможете купити облицювальну цеглу фасадну, ціна у нас найкраща не тільки в Києві, а й по всій Україні.

Показати більше