Цегла ТРВ

Відобразити як Сітка Список

3 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

3 елементи(ів)

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Цегла гіперпресована ТРВ

 • Міцність на стиск, кг/см2 від 200 до 400
 • Водопоглинання, % не більше 5
 • Морозостійкість, циклів 100 і біліше
 • Точність геометричних розмірів, мм +- 0,5
 • Технологія виробництва гіперпресованої цегли з'явилася в Європі в 90-х роках минулого століття і отримала назву метод напівсухого гіперпресування. Процес напівсухого гіперпресування цегли відрізняється від технологій випалу.

  Цей будівельний матеріал здатний поєднати в собі переваги одразу двох продуктів - цегли та каменю. У цегли він взяв з всім розмір і зручний процес кладки, у каменю його міцність і довговічність.

  За рахунок технології гіперпресування досягаються відмінні якості та стабільні характеристики продукції.

  Гіперпресована цегла має такі позитивні показники:

 • Морозостійкість,
 • Міцність,
 • Точні розміри,
 • Легко очищається від забруднень,
 • Низький ступінь вологопоглинання.
 • Цегляна кладка з лицьової гіперпресованої цегли дещо відрізняється від кладки із звичайної облицювальної цегли. Звичайна цегла має дуже нестабільні розміри та нерівності, тому розчин використовується для вирівнювання цих нерівностей та усунення дефектів цегли. Зазвичай муляри спочатку замазують шов розчином, а потім розшивають його. При цьому цегла вимазується розчином, який потім неможливо змити. Цегляній кладці з лицьової гіперпресованої цегли розшивка не потрібна взагалі! При кладці гіперпресованої цегли застосовується щільний розчин під шаблон, після висихання якого вся кладка утворює суцільний моноліт. Додавання в розчин барвників надасть всій кладці покращений зовнішній вигляд, а об'ємна кількість самого розчину, необхідного для кладки, на порядок менша, ніж при кладці цегли керамічної.

  Можливість надати гіперпресованій цегли різну структуру (ідеальну гладкість, вид дикої скелі або колотої цегли) зробила її неперевершеним оздоблювальним матеріалом. Цегла гіперпресована може застосовуватися для кладки несучих конструкцій будівель із сухим, нормальним та вологим режимом експлуатації, у тому числі зовнішніх та внутрішніх стін житлових будівель: для стін, підвалів та цоколів.

  Також відзначимо, що гіперпресована цегла має безліч фактур: гладка, декорована "під камінь", декорована "під камінь" тичкова, декорована "під камінь" кутова цегла та ін. Особливий інтерес викликає так звана цегла під дикий камінь, також відома як колота цегла або рвана цегла. Вона являє собою цеглу, на зовнішній поверхні або по краях якого спостерігаються численні сколи, що надають рваній цеглі подібність до старовинного будівельного каміння, а будівлям, облицьованих рваною цеглою - вишуканий вигляд старих замків.

  Облицювальна гіперпресована цегла використовується не тільки для значного покращення естетичного зовнішнього вигляду будівлі, але і для підвищення стійкості фасадної частини стін, збільшення стійкості до механічних впливів лицьової поверхні стін, а також для підвищення стійкості до корозії, пов'язаної з перепадами температурних режимів та для зміцнення механічної стійкості несучих стін.

  Декілька фактів про висоли

  Висоли - найпоширеніший і підступний дефект. Висоли з'являються вже на цегляних стінах у вигляді білих плям і дефектів (тобто вже після того, як цегла укладена). І при покупці не вгадаєш - будуть висоли на цій цеглині ​​чи ні. Утворюються вони в результаті міграції солей з розчину кладки, цегли, грунтових вод і навіть повітря. Про нашу цеглу фахівці кажуть, що кількість солей у ній незначна.

  Як же уберегтися від висолів? Пропонуємо кілька порад:

 • Використовувати цемент з низьким вмістом розчинних солей;
 • НЕ розмазувати розчин по фасадній частині цегли;
 • не класти цеглу під час дощу та закривати свіжу кладку на ніч;
 • Швидше підводити будинок під дах;
 • покрити фасад захисним розчином.
 • Але якщо після всіх пересторог висоли все ж таки з'явилися, не засмучуйтеся. Будівельники запевняють, що більшість висолів змивається дощами через рік-два. Якщо не хочете чекати, можна скористатися народними засобами: розчином оцтової кислоти, 5-відсотковим розчином соляної кислоти або розчином нашатирного спирту, — баночка на відро води. Або можна купити у будівельних магазинах спеціальні засоби. Або ж звернутися у фірму, яка відмиє Ваш будинок від солі та покриє фасад захисним розчином.

  Показати більше