Катанка

Відобразити як Сітка Список

1 ел.

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Сітка Список

1 ел.

на сторінку
Сортувати у порядку збільшення

Один з видів сортового чорного прокату, це катанка. Катанка буває, в основному, круглого перетину, з діаметром 5-10 мм., І належить вона до будівельним типам металопрокату. Застосовується катанка в основному, щоб виробляти дроти самого різного призначення, гвинтів, болтів, цвяхів, електродів, виробництва будівельних канатів. Також катанка, крім круглого, може мати ще й квадратне, шестигранний, а також рівне перетин.

Згідно зі стандартами дріт катанку роблять методом волочіння з вуглецевої сталі в мотках, які складаються з одного суцільного відрізка. При цьому діаметр катанки, площі поперечного перерізу, граничні відхилення по діаметру і маса одного метра довжини повинні відповідати ГОСТ 30136-95. Мотки дроту укладають так, щоб не плутати. Також роблять катанку і в мотках, що складаються з двох відрізків, де її кількість повинна бути не більше 10% від маси самої партії.

По виду охолодження катанку поділяють на: одностадійне охолодження, двухстадийное охолодження, і охолодження на повітрі. Залежно від міцності, катанка, що виготовляється по ГОСТ 2590 може бути підвищеної точності (Б), звичайної точності (В).

Показати більше