Розетки і вимикачі

Розетки і вимикачі герметичні
Вимикач
Кнопка дзвінка
Комп'ютерна розетка
Рамка
Розетка
Світлорегулятор
ТВ-розетка
Телефонна розетка
Ми не можемо знайти товари, відповідні вибору.

Відмінною особливістю розеток німецької фірми КОР є застосування безгвинтових клем з великою площею захоплення. Достатньо лише зачистити провід і вставити його в гніздо. Спеціальні підпружинені клеми надійно утримають дріт. Для відключення досить натиснути спеціальну кнопку і витягти провід. Гнізда розетки здатні надійно утримувати не тільки вилки з товстими штирями, а й євровилкою. Спеціальна шторка, встановлена ​​усередині розетки, надійно захищає від ураження струмом. У цьому випадку відпадає необхідність застосування спеціальних заглушок (захист від дітей). Розетки з вбудованим фільтром для захисту від перенапруги надійно захищають дороге устаткування від перепадів напруги в мережі. Перемикачі та вимикачі фірми КОР відображають постійне прагнення до вдосконалення конструкції. Безшумна робота традиційного механізму, контакти з легованих сплавів (AgCdO) забезпечують дуже надійне і оптимальне замикання контактів. Вимикачі і кнопки можуть підсвічуватися спереду за допомогою мініатюрної лампочки розжарювання. Всі механізми можуть монтуватися як на розпірках, так і на гвинтах, що дозволяє використовувати їх і для реконструкції приміщень, і для нового будівництва. При цьому механізми встановлюються абсолютно нерухомо. Струмопровідні частини механізмів захищені від прямого дотику. Тому можлива їх установка без декоративних накладок ще до завершення будівельних або ремонтних робіт. Після закінчення оздоблювальних робіт залишається поставити рамки і накладки. Зауважимо, що рамка притискається за допомогою металевої пружинної пластини. Завдяки цьому рамка кріпиться абсолютно надійно навіть при багаторазовій установці і забезпечує при цьому щільне примикання. Як для горизонтального, так і для вертикального монтажу застосовуються однакові рамки. Технічна досконалість механізмів фірми КОР доповнюється вишуканим дизайном накладок із застосуванням пластмаси, металу, натурального дерева. Пропонуємо вашій увазі три серії розеток і вимикачів (близько 20 варіантів декору), здатних задовольнити найвишуканіший смак. У кожній серії ви знайдете все для підключення і управління освітленням, здійснення телевізійної, супутникового, телефонного та аудіоразводки.

Серія MILANO представлена ​​механізмами, накладки і рамки які зроблені з натурального дерева (клен, бук, дуб, венге і горіх). Елегантні форми і висока якість обробки натуральної деревини не залишать байдужим жодного користувача. Зрозуміло, всі дерев'яні частини виробів оброблені спеціальними складами, що виключають загоряння. В системі MILANO можливо також ефектне поєднання рамок з натурального бука, дуба, горіха або клена з пластмасовими накладками механізмів (срібло, антрацит, синій, бежевий). Комбінуючи накладки і рамки з різних матеріалів і різних кольорів, навіть в межах однієї серії можна проявити свою індивідуальність, отримуючи абсолютно різні і несподівані рішення.

Серія PARIS - це класично строгі і елегантні форми з пластмасовими накладками в чотирьох варіантах кольору: білий, бежевий, срібний і палісандрово-коричневий. Рамки представлені в таких кольорах: білий, бежевий, срібний, палісандрово-коричневий, чорний, синій, червоний і бірюзовий

Серія THAYA - варіант розеток і вимикачів сучасного дизайну. Представлений в чотирьох варіантах кольору: білий, срібний, шампанським сатиновий і антрацит.

У 2010 році компанія КОР ввела 20-річну європейську гарантію на механізми всієї програми вимикачів і розеток.

Показати більше