Лист просічно-витяжної

Ми не можемо знайти товари, відповідні вибору.

Лист просічно-витяжний - це виріб, що виготовляється із сталевого листа шляхом одночасної просічки і витяжки. Надрізи наносяться шляхом локального просікання і розтягування листа, тим самим формуючи осередки.

У порівнянні з цільними листами аналогічних габаритних розмірів лист пресочно-витяжної на 80% легше. Рифлена поверхня просічно-витяжного листа, яка перешкоджає ковзанню, високі показники жорсткості, а також здатність до самоочищення від снігу, бруду і породи роблять його ідеальним матеріалом для використання в якості огорожі і настилу. До того ж вартість даного виду металопрокату значно нижче, ніж вартість інших виробів.

В даний час різними фірмами проводиться широкий спектр просічно-витяжних листів і сіток різних призначень. Так вони широко використовуються в якості оздоблювальних матеріалів в вентильованих фасадних системах. Застосовувані для цього просічно-витяжні листи є універсальними і дозволяють при проектуванні та зведенні будівель вирішувати сучасні художні та технічні завдання.

В якості змінних параметрів, які визначає дизайнер або проектувальник виступають вживані матеріали, розмір і форма осередків, тип захисного покриття, колірна гамма.

До переваг таких фасадних систем слід віднести суттєве зниження ваги фасадних конструкції, зменшення витрат при зведенні будівель і використання при зведенні будинків підвищеної висотності.

Застосування просічно-витяжних листів в дизайні автомобіля - це решітки капота, решітки радіатора, декоративні вставки в аеродинамічні обважування і ін. Але основний обсяг застосування для цього напрямку, доводиться на виготовлення решіток.

Грати закривають відкриті частини кузова автомобіля, але не перешкоджають вільному проходженню через них потоків повітря і захищають від механічних впливів. Більшість автомобілів мають решітки в передній частині для захисту радіатора і двигуна автомобіля. Решітка є характерним елементом будь-якого автомобіля.

В архітектурі і будівництві намітилася нова тенденція застосування просічно-витяжних листів при виготовленні і дизайні сходів, огорож, терас, балконів.

Класичні матеріали, такі як дерево, метал, камінь, мають серйозними недоліками. Наприклад, дерево темніти, а згодом втрачає форму, метал іржавіє, а камінь має велику вагу, зведення такого огородження обходиться дорого. Застосування просічно-витяжних листів з корозійно-стійких марок сталей, а також застосування захисних покриттів дозволяє вирішити зазначені проблеми. Невисокий вага в поєднанні з жорсткістю просічно-витяжних листів і сіток дають перевагу перед іншими конструктивними рішеннями.

Показати більше