Цегла Feldhaus Klinker

Ми не можемо знайти товари, відповідні вибору.

Безперервна оптимізація виробництва компанії і оснащення заводів найсучаснішою технікою є причиною того, що "Feldhaus Клінкер" стала найбільшим з виробників клінкерної облицювальної цегли Європи. В асортименті є бруківка клінкерна, гратчастий газонний клінкер і невеликий тротуарний камінь для створення мозаїки і неординарних та оригінальних візерунків. Уся продукція виготовляється на головному виробництві в місті Вертер.

Традиції Feldhaus з 1857 року

Ще з 1857 року компанія Feldhaus виробляє різні керамічні вироби, а її штаб-квартира знаходиться в місті Bad Laer, Нижня Саксонія. Із моменту створення і по сьогоднішній день компанія Feldhaus належить одному сімейству. Виробник "Feldhaus Klinker", є найбільшим підприємством у сфері клінкерних виробів Європи. Щороку на трьох заводах випускається більше 90 млн одиниць продукції, яку згодом експортують у 30 країн. Ім'я Feldhaus уже протягом багатьох поколінь є синонімом високих вимог до якості і надійності в сфері виробництва і поставок економічної облицювальної цегли, облицювального клінкеру, клінкерної кутової облицювальної цегли, а також фасонної цегли. Застосування ноу-хау й інноваційних ідей разом з традиційними методиками у виготовленні клінкерів Feldhaus принесли підприємству дуже широку популярність далеко за межами Німеччини.

Будучи надійним партнером у виробництві та торгівлі, компанія Feldhaus пропонує вибір клінкеру, який здатний задовольнити будь-які бажання: різні форми, колір, текстури поверхонь. Усе це створює величезний вибір різноманітних варіантів і поєднань. Вироблена система якості для житлових приміщень і поєднання її з продукцією, яка пов'язана з теплоізоляцією і обробкою облицювальної клінкерної цегли, може задовольнити всі вимоги сучасної екологічно орієнтованої теплоізоляції.

Завод існує вже понад 100 років і має в своєму розпорядженні багаторічний досвід роботи з якісною глиною для виробництва різної продукції.

Для того, щоб вибрати продукцію кампанії Feldhaus Klinker, можна ознайомитися з каталогом на цій сторінці.

Показати більше