Цегла Gresmanc

Ми не можемо знайти товари, відповідні вибору.

Одним зі світових лідерів з виробництва клінкерів і керамічних плит дуже високої міцності є іспанська компанія Gresmanc. Клінкерна плитка Gresmanc чудової якості часто використовується в будівництві сходів для басейнів, кутових сходів, декорацій, бордюрів, вентильованих фасадів.

Також клінкерна плитка Gresmanc має високу стійкість до стрімких перепадів погоди, вона є водонепроникною, надзвичайно зносостійкої і має багату кольорову гамму. Це дозволяє говорити про успішне використання цієї плитки в ремонті і будівництві абсолютно різних об'єктів. Клінкерна плітка Gresmanc часто застосовується для зовнішньої обробки в басейні і інших ємнісних споруд із водою.

Поверхні клінкерних виробів мають антиковзану властивість і тому вони є одним з найбільш оптимальних варіантів для того, щоб обробити приміщення з підвищеною вологістю. Для облаштування підлоги в басейні використовується також натуральний першокласний граніт або керамограніт. Плитку для підлоги і клінкер часто використовують для облицювання відкритих майданчиків і сходів. Відмінно виглядає і має стійкість до багатьох механічних впливів фальшпол, внутрішню і зовнішню підлогу, промислову підлогу з клінкерних плиток. Цей матеріал також використовується для облаштування міст. Компанія Gresmanc користується довірою мільйонів покупців у всьому світі, і це виключно завдяки чудовій якості виробленої продукції.

Для того щоб вибрати продукцію кампанії Gresmanc, можна ознайомитися з каталогом на цій сторінці.

Готові проекти в облицюванні клінкерною плиткою Gresmanc.

Показати більше