Цегла Janinhoff

Ми не можемо знайти товари, відповідні вибору.

Завод Janinhoff - це унікальний німецький завод з виробництва клінкеру зі столітньою історією. Тут застосовують старовинні методи випалу клінкеру в поєднанні з сучасними технологіями виробництва. Такий сімбіоз виделяє цей завод серед всіх виробників клінкеру.

На заводі Janinhoff в Мюнстер-Хілтрупе, Німеччина, виробляють клінкерну цеглу, модульні і облицювальні плити, дорожнє покриття.

Старовинний німецький завод зі сторічною історією

Завод Janinhoff заснований в німецькому місті Мюнстер-Хілтруп в 1907 році. Протягом трьох поколінь сімейні технології виробництва клінкеру вдосконалювалися, проте підхід до процесу залишився колишнім.

Втілення клінкерних фантазій

На заводі виробляють унікальні матеріали, які об'єднують кращі традиції виробництва клінкеру. Тут надихаються уявою замовника і різноманіттям природних ресурсів

Під наглядом талановитих майстрів добірна глина перетворюється в шедевральні і неповторні елементи різної форми і фактури.

А далі починається справжнє таїнство сформовані цеглини обпалюють в кільцевій або тунелій печі.

Унікальний випал в кільцевій печі старовинний секрет міцного клінкеру

Безцінним надбанням і справжньою гордістю сімейної справи є старовинна кільцева піч. Це одна з останніх печей кільцевого типу в Німеччині, яка до сих пір застосовується у виробництві.

Випал в ційпечі наділяє клінкерну цеглу унікальними властивостями. Кожна цеглина має неповторну форму, натуральний колір і розкішну фактуру, а також відрізняється довговічністю і міцністю.

Глина загартована вогнем

Старовинна піч виконана повністю з цегли у формі замкнутого кола. У ній є спеціальні дверні отвори, через які сирі цеглини завозять всередину, складують і виймають після випалу.

На відміну від тунельних печей, в кільцевої цеглини обпікаються в нерухомому стані кілька діб. Це вважається досить тривалим процесом, але, як кажуть, шкурка варта вичинки.

Кінцева клінкерна цегла виходять дивно міцними і вишуканими.

Безмежна свобода форм, кольорів і фактур

Розкішні фактури, благородні відтінки і плавні вигини облицювання будівлі випромінює багатовікову велич, яка притаманна будівлям минулого.

Завдяки такому ефекту, імениті архітектори приходять в захват від такого матеріалу. Унікальність і розкіш цегли передається всій будівлі, надаючи йому благородний вид.

Випал цегли в тунельній печі ультрасучасні технології

Тунельна піч на заводі Janinhoff є однією з найсучасніших печей на території Європи. Така піч нагадує прямокутний тунель, в якому розташовані вагонетки. На них укладають цеглу і випал починається.

Спочатку цеглу попередньо прогріваються, обпікаються, а потім охолоджуються.

Методика тунельного випалу повністю механізована. Піч сама контролює рух складу. Сучасна механізована піч спрощує виробництво цегли. Завдяки цьому підприємство випускає понад 300 різновидів високоякісного клінкеру.

На заводі Janinhoff зроблять будь-яку цеглу, яку тільки придумає клієнт. Фактури, колір, розміри і форми тут виконують продукцію саме в тому вигляді, в якому вона потрібна замовнику.

Завдяки цьому, багато дизайнерів і архітектори тісно співпрацюють з цим заводом, адже тут випускають виключно ексклюзивну продукцію для окремого клієнта.

Показати більше