Цегла Meyer-Holsen

Ми не можемо знайти товари, відповідні вибору.

Продукція Meyer-Holsen є ексклюзивною, і як твір мистецтва вона призначена не для особливо широкого кола, а для дійсно справжніх цінителів якості і краси. Для тих, хто будує будинок на багато років, черепиця Meyer-Holsen саме та, яка вас приємно здивує і змусить всіх сусідів заздрити!

На самому початку був ...

... перша цегла Meyer-Holsen.

Хронологічна таблиця компанії

1860

Заснування компанії Генріхом Мейером;

Початок виробництва глиняної покрівельної черепиці та цегли;

1950

Виробництво цегли зупинено;

Основний упор зроблений на постійне виробництво глиняної покрівельної черепиці;

1960

Вперше в світі використана тунельна піч для глиняної покрівельної черепиці;

Досягнення вище задає напрямок всієї індустрії;

1962

Кардинальне вдосконалення процесу видобутку сировини;

1966

Поліпшення процесу завантаження і доставки, тепер продукція упаковується в палети;

1967

Створено перший прес DR 6 / IV, який замінює ручне виробництво черепиці;

1972

Випущена черепиця Vario Hohlfalzziegel, яка була скопійована 8-ю конкурентами;

До 2000-го року продано близько 250 мільйонів штук цієї черепиці;

Створена форма для випалу черепиці, яка не містить цемент;

1975

Єдиний німецький виробник глазурованої керамічної черепиці;

1979

Розширення асортименту ряду Vario;

1987

Введення нового типу тунельних печей, де кожна черепиця лежить окремо на підносі;

1998

Капітальне переобладнання;

Орієнтація на випуск недорогої продукції великої площі;

2002

Запуск нової моделі Ravensberger ECO, вага якої не перевищує 30-ти кг за м ^ 2

2006

Запуск нової інноваційної моделі Tandem;

2010

Компанія відзначає свій 150-ти річний ювілей;

На честь ювілею випущена нова дизайнерська модель черепиці Piano.

Модельні лінії і технологія виробництва

Черепиця компанії випускається в 3-х лініях: Klasik, Eleganz, Aktuell. Відрізняються вони палітрою кольорів, технологією нанесення покриття, а також моделями.

Лінія Eleganz

Головною особливістю цієї модельної лінії є високоякісна глазур Marcato. Її шар набагато товщі, ніж у звичайній глазурі. Вона виглядає красивіше, а найголовніше її стійкість набагато вище. Існує 11 тонів глазурі Marcato.

Ще однією особливістю є унікальна розробка компанії - подвійне випалення. Завдяки йому черепиця отримує строкатий коричневий, чорний, сірий колір.

Лінія Aktuell

Відмінною рисою цієї лінії є кришталевий ангоб зі стриманим тонким блиском, і з традіонною блискучою глазур'ю. Така черепиця - альтернатива ангобірованна матова і блискуча Marcato.

Лінія Klassik

Ця лінія особлива натуральністю кольорів. Такі кольори і відтінки найкраще підійдуть любителям класичної архітектури в стилі Європи.

Кожна окрема черепиця зроблена компанією є унікальною.

Основні властивості керамічної черепиці Meyer-Holsen

Вогнетривкість. В процесі виготовлення черепиця проходить через температуру близько 1200 градусів

Стійкість до агресивного впливу навколишнього середовища (сонячна радіація, ультрафіолетове випромінювання, кислотні дощі).

Низький рівень теплопровідності. Сприяє збереженню енергії взимку і перешкоджає зайвому прогріванню влітку.

Паропроникність. Виключає конденсат вологи всередині будівлі.

Екологічна безпека. Вся керамічна черепиця виготовляється з екологічно чистих матеріалів, які не шкодять здоров'ю людини і навколишньому середовищу.

Морозостійкість. Водопоглинання не перевищує 0,5%, тому покриття може витримати навіть найсильніші морози.

Захист кольору. Колір залишається яскравим дуже довго завдяки особливим технологіям і матричних сполук.

Не накопичує небезпечну статичну енергію.

Шумопоглинання.

Не піддається корозії

Загальна інформація

На сьогоднішній день залишилися незмінними традиційні переваги, які так цінуються фірмою Meyer-Holsen протягом багатьох поколінь. Фірма використовує тільки природну сировину, а також майстерність і ретельну увагу до роботи. Не дивлячись на те, що Meyer-Holsen є приватним підприємством, вона не найбільша компанія з виробництва черепиці. У 1860-му році це підприємство було засноване Генріхом Мейером в німецькому місті Гюлльгорст. З початку існування підприємства і до цього дня, воно є сімейною власністю. З давніх-давен область Східна Вестфалія, де знаходиться підприємство, славиться тим, що на її території зосереджено головне виробництво глини і черепиці, яку закуповує вся Європа. Компанія Meyer-Holsen і донині дотримується концепції: Бути єдиною. Бути кращою. Завдяки цій концепції керамічна черепиця Meyer-Holsen є найпопулярнішим покрівельним матеріалом, який продається у всьому світі. Незважаючи на те, що випуск партій черепиці обмежений, створення нових моделей включає в себе інноваційні технології та креативний підхід. А працівники компанії Meyer-Holsen є авторами більшості сучасних розробок в сфері виробництва керамічної черепиці.

Дивовижні і вишукані колекції випускаються на двох заводах Meyer-Holsen. За рахунок випуску невеликих обсягів виробництво черепиці знаходиться завжди на вищому рівні якості, якого неможливо досягти при виробництві великих масштабів продукції. Продукція Meyer-Holsen є бездоганною, а її відповідність власним стандартам якості, які перевершують на порядок всі європейські стандарти, перевіряється на кожній випущеній черепиці, яка вручну простукується відразу після її виготовлення. Спеціальний "чистий" музичний звук, що виходить від черепиці при ударі підтверджує її якість. Ті черепиці, які не пройшли випробування на простукування і звучали "фальшиво" - тут же розбиваються і ніколи не виходять в продаж. Завдяки таким суворим методам перевірки Meyer-Holsen славиться своїми досконалими виробами, які прикрашають європейські покрівлі більше 150 років.

Також компанія Dachkeramik Meyer-Holsen розробляє абсолютно нові технології у виробництві покрівельної черепиці. Саме вона розробила метод оптимізації черепиці за вагою і першими відомими моделями стали низкопрофильна модель "Равенсберге" і S-подібна модель черепиці "Хольфальцзігель" Розробникам вдалося зменшити вагу черепиці на 20%, і при цьому міцність самої оптимізованої черепиці в чотири рази перевищила діючі німецькі стандарти! Черепиця Meyer-Holsen якісна, має високу міцність на розломи, має низьке водопоглинання і її можна використовувати на дахах, ухил яких становить 10 градусів. Унікальною послугою, якою можуть скористатися клієнти Meyer-Holsen, є виробництво партії керамічної черепиці в єдиному екземплярі. Індивідуальний підхід до замовлень, оригінальні профілі, фарбування в індивідуально розроблений відтінок, все це з задоволенням виконають фахівці компанії. Більшість архітекторів, які займаються дійсно оригінальними проектами, звертаються саме в німецьку компанію Meyer-Holsen.

Для того щоб вибрати продукцію кампанії Meyer-Holsen, можна ознайомитися з каталогом на цій сторінці.

Показати більше