Цегла Roben Tonbaustoffe (Німеччина)

Ми не можемо знайти товари, відповідні вибору.

Компанія Roben є найбільшим підприємством Німеччині в сфері виробництва будматеріалів з обпаленої глини. Компанія відрізняється своїми новаторськими ідеями, гнучкістю і неймовірним чуттям по відношенню до потреб в сучасному будівництві. При цьому, на передньому плані компанії - визначення цегли абсолютно будівельним матеріалом.

В Європі та Америці функціонують 14 заводів, що випускають різноманітний і дуже великий асортимент якісної продукції:

 • клінкерна цегла;
 • клінкерна плитка;
 • клінкер для мощення майданчиків і доріжок;
 • облицювальна цегла;
 • керамічна покрівельна черепиця;
 • черепиця з поротон;
 • готові елементи для будівництва.

Вся ця продукція компанії завоювала довіру споживачів усього світу.

Центральний офіс компанії Робен знаходиться на фризських островах в місті Цетель. Виробнича техніка на заводі постійно модернізується: після оптимізування теплової циркуляції, а також оновлення промислового обладнання значно знизилося споживання енергії на виробництві. Найсучасніше підприємство для виробництва клінкерної цегли було відкрито в 2009 році, в Європі і знаходиться в Баннбершайде, Вестервальд.

Крім інвестицій в сучасні технології компанія має намір інвестувати в збільшення асортименту продукції та колірних рішень. Вільгельм - Ренке Ребен - комерційний директор Робен, заявив, що кожен клієнт зможе знайти в асортименті компанії необхідний продукт. Будь ви архітектором, який бажає надати будівельному об'єкту індивідуальність і неповторність, житлово-будівельним кооперативом, для якого при будівництві важливим фактором є рентабельность, або приватним забудовником, метою якого є втілення в дійсність мрії про нове житло.

Початок цегельному виробництву поклав Аугуст Лаува, якого згодом прозвали "цегляним королем". Спочатку Аугуст був пристрасним мореплавцем, який мав власне вітрильне вантажне судно і перевозив на ньому вантажі за маршрутом Шлюбі / Унтервезер - Нью-Йорк. По закінченню його мореплавної кар'єри він вирішив осісти і стати фермером. Його стартовий капітал складався всього лише з двох коней і двох корів. Незабаром у нього з'явилися нові плани і в 1855 р Лаув побудував найперший з усіх своїх восьми цегляних заводів поблизу фризського міста Цетель. Ще через десять років був побудований другий цегельний завод в місті Цетель-Швайнебрюкене, який знаходиться між Ольденбург і Вільгельмсхафені. Завдяки старанням і далекоглядності Аугуста Лаува цегельні заводи на фризських островах процвітали і приносили багато прибутку. У 1900 році він здає завод з виробництва цегли в Цетель-Швайнебрюкен в оренду зятю - Бернхарду Фрідріху Робену. До цього дня цей завод є центральним в сімейному підприємстві. Син Бернхарда - Вільгельм Аугуст Робен через двадцять років був призначений керівником в успішному підприємстві. Після смерті Вільгельма Аугуста Робена справу батька остаточно успадкував його син - Вільгельм Робен-молодший, якому на той момент виповнився лише 21 рік. Саме він був самим цілеспрямованим в сімействі Roben, після чого ця риса стала вважатися сімейною. Завдяки старанням Вільгельма-молодшого підприємство за кілька років стало найзначнішим в сфері виробництва цегли в Європі, адже його всюди супроводжував успіх, також як і його прадіда Аугусту Лауву. Вільгельм-молодший вирішив піти по слідах засновника сімейного бізнесу і повторно встановив зв'язок з США. Через 127 років з першого перетину Атлантики прадідом, Вільгельм Робен прибуває туди як інвестор і купує в Північній Кароліні клінкерні заводи компанії "Тріенгл Брик".

У 1989 році керівником підприємства стає представник п'ятого покоління сімейства Робен - Вільгельм-Ренке Робен. З його подачі починають будуватися поротонові заводи в Рітце, нові клінкерні заводи в США і заводи покрівельної черепиці та клінкеру в Ноймаркті в Польщі.

Незважаючи на настільки "розкидане" місце розташування заводів і підприємств, центральною точкою у підприємницькій діяльності сімейства Робен все також залишається німецький ринок. На розширення і реконструкцію семи заводів були виділені величезні суми. З огляду на це, можна твердо сказати, що замовники можуть сміливо втілювати свої будівельні плани завдяки матеріалам екстра-класу для побудови потужних і довговічних будівель з цегли

В Європі та Америці функціонують 14 заводів групи Roben, на яких ведеться виробництво понад 1500 найменувань найрізноманітніших і якісних продуктів, виготовлених з обпаленої глини. Високоякісна керамічна черепиця, тротуарна плитка для мощення майданчиків і доріжок, клінкерна цегла, клінкерна плитка для господарських і промислових приміщень для підлоги, ексклюзивна кераміка для оформлення терас і інтер'єрів - такий величезний асортимент різноманітних продуктів є тільки у компанії Roben.

 • 1855 - Побудована найперша фабрика по виробництву цегли в місті Бокхорне (Фризськие острова)
 • 1959 - Відкрито завод з виробництва клінкерної плитки в місті Цетель-Швайнебрюке (Фризськие острова)
 • 1965 - Відкрито завод з виробництва облицювальної цегли в місті Бад Цвішенан-Кверенштеде (Аммерланд)
 • 1970 - Відкрито завод з виробництва керамічної клінкерної цегли в місті Баннбершайд (Вестервальд)
 • 1974 - Відкрито завод з виробництва облицювальної цегли ручного формування в місті Бад Цвішенан-Кверенштед (Аммерланд)
 • 1977 - Придбано та модернізовано завод з виробництва черепиці Idunahall AG в місті Шермбек (Нижній Рейн)
 • 1979 - Придбано заводи з виробництва клінкерної цегли Triangle Brick в Північній Кароліні (США)
 • 1983 - Придбано та модернізовано завод з виробництва черепиці в місті Брюгген (Мюнхенгладбах)
 • 1991 - Відкрито клінкерний завод в Меррі Оакс (США)
 • 1992 - Відкрито завод з виробництва керамічних блоків Поротон в місті Рітц (Бранденбург)
 • 1993 - Відкрито завод з виробництва готових будівельних елементів в місті Рітц (Бранденбург)
 • 1995 - Відкрито клінкерний завод з виробництва цегли в Сроде Шльонська (Польща)
 • 1996 - Відкрито завод з виробництва керамічної черепиці в Сроде Шльонська (Польща). Розширено завод з виробництва облицювальної цегли ручного формування в місті Бад Цвішенан-Кверенштед (Аммерланд)
 • 1999 - Розширено клінкерний завод в Меррі Оакс (США)
 • 2000 - Модернізація клінкерний заводів в містах Кверенштед і Баннбершайд
 • 2001 - Відкрито клінкерний завод з виробництва цегли в Вадсборо (США)
 • 2002 - Модернізація заводу з виробництва черепиці в місті Брюгген

Для того, щоб вибрати продукцію компанії Roben, можна ознайомитися з каталогом на цій сторінці.

Показати більше