Цегла St.Joris

Ми не можемо знайти товари, відповідні вибору.

"Сент Джоріс" - це промислове підприємство для виготовлення кераміки, засноване в 1923 році. На самому початку свого існування це була проста компанія, яка спеціалізувалася на виробництві матеріалу з кераміки. У післявоєнний період компанія "Сент Джоріс" вирішила підняти свій професійний рівень і тепер виробляє ексклюзивні будівельні матеріали: глазуровану цеглу і глазуровану плитку.

Важливим є те, що компанія "Сент Джоріс" виготовляє свою продукцію з абсолютно екологічної та чистої глини типу Вестервалдер (Westerwalder).

Грубокерамічні вироби, які виготовляються при використанні методу вакуумного стиснення і подальшого ручного формування дозволяють добитися високої щільності. Після висихання глазурі вироби піддаються просушуванню в спеціальних печах. Щоб продукція стала міцною, її потрібно випалювати в печі при 1200 градусів за Цельсієм. Процес виробництва ретельно контролюється: форма виробів, товщина шару покриття (глазурі), склад глини. Все виробництво відповідає і перевищує світові стандарти. Глазурована цегла і глазурована плитка від "Сент Джоріс" по праву вважаються ексклюзивними елітними будматеріалами.

Також підвищеним технологічним стандартам і світовим вимогам відповідає глазуровання цегла "Сент Джоріс". Вироби можуть зберігати свою форму при різних обставинах, не вицвітають і не розтріскуються. Також вони мають добру морозостійкість, а глянсова поверхня спрощує процес очищення цегли від бруду. Однією з переваг такої поверхні є несприйнятливість до графіті. Ще одним приємним аспектом при виборі цегли "Сент Джоріс" - є широка колірна гамма продукції. В асортименті доступні майже всі RAL-відтінки, що є важливою перевагою для всіх видів кладки.

Для того, щоб вибрати продукцію кампанії Сент Джоріс, можна ознайомитися з каталогом на цій сторінці.

Показати більше