Антрацит

Характеристики
Технічні характеристики
БрендУкраїна
Страна производительУкраина

Опис Антрацит

Антрацита:

Антрацит - це найдавніший вид викопного вугілля, вугілля найбільш високого ступеня вуглефікації. Характеризується великою щільністю і блиском. Містить 95% вуглецю. Застосовується як тверде висококалорійне паливо (теплоутворення 6800-8350 ккал / кг). Має найбільшу теплоту згоряння, але погано запалюється. Утворюються з кам'яного вугілля при підвищенні тиску і температури на глибинах близько 6 кілометрів. Вугілля - вид викопного палива, що утворився з частин древніх рослин під землею без доступу кисню. Міжнародна назва вуглецю походить від лат. carbo ( «вугілля»). Вугілля було першим з використовуваних людиною видів викопного палива. Воно дозволило зробити промислову революцію, яка в свою чергу сприяла розвитку вугільної промисловості.

В середньому, спалювання одного кілограма цього виду палива призводить до виділення 2,93 кг CO2 і дозволяє отримати 6,67 кВт · год енергії або, при ККД 30% - 2,0 КВ · год електрики. У 1960 році вугілля давало близько половини світового виробництва енергії, до 1970 року його частка впала до однієї третини. Використання вугілля збільшується в періоди високих цін на нафту та інші енергоносії.

Вугілля - продукт рослинного походження, який сформувався внаслідок розпаду і вивітрювання, під впливом тиску, температури і часу, мільйони років тому.

Технічні характеристики Антрацита:

Вугілля Антрацит насіння, горішок і крупніше
Масова частка вологи, % 4,7
Зольність, % 6,5
Масова частка сірки 1,37
Теплота згоряння (калорійність), ккал/кг 8100-8350

 

Залишити відгук
Ви пишете відгук про товар:Антрацит