Клінкерні сходинки, плитка для підлоги, ганок SIERRAGRES

Ми не можемо знайти товари, відповідні вибору.

Компанія SIERRAGRES є сімейним підприємством з обробки глини. Сімейні традиції використовуються вже п'ятим поколінням. Перший етап в перекладі виробничого процесу на промислову основу був завершений в 1950 році. Того року також відбулася установка перших екструзійних ліній, які дозволили збільшити виробничу площадку компанії і відкрити їй доступи в нові ринки.

З того моменту почав створюватися новий ряд підприємств, які були оснащені сучасними технологіями і займалися випуском тільки структурних елементів - керамічних блоків для заповнення міжбалкових просторів, звичайної цегли, теплоізоляційних блоків, підлогової цегли великих форматів та інше. У 1990 році було прийнято рішення досліджувати властивості глини в родовищах північній частині провінції Кордоба. В результаті цих досліджень був створений проект будівництва фабрики для випуску греса (керамічного граніту) на основі досліджуваного сировини.

Остаточною реалізацією проекту вважається 1997 рік, коли була створена акціонерна компанія SIERRAGRES. Вона спеціалізувалася на виробництві плитки для підлоги, використовуючи екструзірованний грес для облицювання стін і підлоги. Особлива увага приділялася використовуваним технологічним новинкам і набутому сучасному обладнанню, завдяки якому випущені вироби стали відповідати всім європейським стандартам і почали вважатися продукцією найкращої якості на ринку Німеччини. Компанією SIERRAGRES була використана система комплексного управління якості ISO 9001: 2000, яка сприяє забезпеченню високої якості у всіх бізнес процесах і позитивних відгуках замовників.

Крім усього іншого компанія SIERRAGRES докладає зусиль з охорони навколишнього середовища, що дало їй можливість отримати сертифікат ISO 14001: 2004, який гарантує контроль негативного впливу на навколишнє середовище в процесі виробничої діяльності. Варто відзначити, що SIERRAGRES - перша компанія в своїй галузі, яка отримала Autorizacion Ambiental Integrada. Це комплексна ліцензія на виробництво, яка підтверджує дотримання всіх екологічних вимог.

Для того щоб вибрати продукцію кампанії SIERRAGRES, можна ознайомитися з каталогом на цій сторінці.

Показати більше