З'єднувач кутовий для CD-60/27

Є на складі
6.15 грн
Характеристики
Технічні характеристики
БрендУкраїна
ТипСоединитель

Опис З'єднувач кутовий для CD-60/27

З'єднувач кутовий для CD-60/27:

З'єднувач кутовий переважно використовується для пристрою каркаса підвісної стелі з гіпсокартону або при обшивці стін гіпсокартоном з використанням профілю CD 60/27. З'єднувач дозволяє істотно посилити каркас стелі шляхом поперечного зміцнення несучих профілів типу CD 60/27 за допомогою перемичок, що кріпляться перпендикулярно поздовжнім профілів. Фактично з'єднувач кутовий виконує функцію, аналогічну хрестовині типу Краб, але забезпечує не хрестоподібне з'єднання профілів, а односторонее Т образне однорівневе з'єднання (за принципом Т образного перехрестя).

Каркас підвісної стелі, укріплений перемичками з кутовим Т з'єднанням, стає більш жорстким і міцним в своїй площині, забезпечуючи нерухомість всієї гіпсокартонної конструкції і відсутність подальшого розтріскуючись гіпсокартону.

Для монтажу кутового з'єднувача він надівається на торець CD профілю і там закріплюється саморізом. Потім він приєднується перпендикулярно іншому профілем і кріпиться до його полиці за допомогою спеціальних вушок саморізами. Кутове зміцнення профілів не є строго обов'язковим елементом каркаса підвісної стелі і багато неграмотні майстри відмовляються від його використання, заощаджуючи свій час на монтаж і гроші на покупку матеріалу. Надалі подібна економія може обернуться зниженням довговічності і міцності всієї конструкції підвісної стелі.

Технічні характеристики Т з'єднувача кутового для CD профілю:

Тип з'єднувача Т подібний однорівневий
Ширина з'єднувача 60 мм
Матеріал оцинкована сталь
Товщина використовуваного матеріалу 0,7 мм
Фасовка 200шт
Залишити відгук
Ви пишете відгук про товар:З'єднувач кутовий для CD-60/27
Ми знайшли інші товари, які можуть вам сподобатися!