Клінкерна фасадна цегла - один з найкращих матеріалів для вирішення архітектурно-мистецьких та дизайнерських завдань у будівництві. Клінкерна фасадна цегла - міцна, надійна, довговічна, універсальна та екологічно чистий будівельний матеріал, який за технічними показниками перевершує лицьову керамічну цеглу в кілька разів.

Білоцерківстка клінкірна цегла 1

1. Висока механічна міцність та морозостійкість клінкерної цегли в сумі становлять такий показник, як довговічність. Довговічність Білоцерківської цегли забезпечить добротний вигляд будинкам на довгі роки. Фасади з клінкерної цегли не вимагають жодного догляду та додаткових витрат.

2. Лише близько 3% витрат на будівництво будівлі становить вартість клінкерної цегли. Витрати на відновлення та ремонт оштукатурених стін на 30% вищі, ніж витрати на придбання клінкерної фасадної цегли.

3. "Тепла" і "дихаюча" обпалена клінкерна керамічна цегла Біла Церква за рахунок порожнеч і пористості матеріалу створює комфортні умови проживання, взимку зберігає тепло, влітку - прохолоду.

Білоцерківська клінкерна цегла 2

4. Абсолютна безпека клінкерної цегли для здоров'я людини гарантується відсутністю небезпечних алергенів (гриби, плісняви ​​та ін.), стійкістю до хімічної та біологічної корозії.

5. Клінкерна цегла Біла Церква має високу вогнестійкість.

6. Різноманітна палітра кольорів забезпечується глинами з різних родовищ і технологією випалювання. Штучні барвники в процесі виробництва цегли не використовуються.

7. Фігурні варіанти клінкерної цегли дозволяють будувати арки, колони, карнизи, створювати малі архітектурні форми.

8. Білоцерківська клінкерна цегла архітектурно поєднується з деревом, склом, кованим металом та іншими матеріалами.

9. Клінкерна цегла Біла Церква має гарні звукоізоляційні показники, забезпечує в будинку тишу та спокій.

10. Будинки з клінкерної цегли залишаються сучасними протягом довгих років і дорого цінуються на ринку нерухомості як в Україні, так і за кордоном.