Широким асортиментом фасонних елементів можуть здивувати зовсім небагато виробників. А ось до асортименту продукції нашої компанії входить більше десятка різних видів фасонних елементів, які не тільки несуть естетичну функцію, але й значно спрощую роботу з кутами примикання.

Класичний напрямок в оформленні дизайну архітектури ніколи не виходить із моди, тому велика кількість сучасних будівель виконана саме в цьому напрямку.

Характерними рисами цього стилю є:

 • монументальність форм,
 • симетричність,
 • створення архітектурних комплексів.

Цегла для облицування палацової архітектури

Використання фасонних елементів в оформленні фасаду будинку

Класичний «палацовий» стиль можна назвати дещо пихатим, але при грамотному використанні різних архітектурних деталей навіть пересічний проект будинку можна зробити сучасним, не втративши при цьому парадності та урочистості. Розглянемо докладніше приклади використання декоративних кутових фасонних елементів виробництва нашої компанії.

Найчастіше як прикраса будинку виступають практичні об'єкти:

 • ганок,
 • веранди,
 • вікна,
 • арки,
 • колони,
 • димарі і т.д.

У нашій компанії виготовляється ціла серія продукції, що призначена для оформлення даних архітектурних елементів.

Для створення колон, кутів будівлі, арок, декорування підвіконь і карнизів використовується гладка цегла «Півколо». Дана серія цегли представлена в різних видах для зовнішнього та внутрішнього оздоблення. Виготовляється цей елемент способом попереднього різання та подальшого склеювання. Його застосування дозволяє надати декоративному обрамленню фасаду завершеного вигляду.

Цегла для облицювання палацової архітектури 2

Для аналогічних архітектурних елементах, а так само в оформленні клумб, цоколів, бордюрів, можна використовувати гладку фасонну цеглу «Крапля». Цей будівельний елемент має верхню частину, що виступає назовні. Будівельний елемент «Крапля» належить до одним із найпопулярніших товарів серед усього асортименту компанії. Спеціально під нього розроблено серію оригінальних кутових фасонних елементів, що дозволяють створювати складні архітектурні форми, оформити такі елементи як:

 • фронтони,
 • портики,
 • пілони,
 • фрізи,
 • бордюри,
 • капітелі тощо.

Декоровані такими матеріалами будівлі виглядають представницько і водночас невимушено. Вони чудово виглядають у будь-якому ландшафті та поєднуються з будь-яким дизайном оформлення території. Підбираючи великі декоративні елементи, такі як альтанки, фонтани, паркові світильники та інші садово-паркові споруди, чіткості форм і повної відповідності стилю зі стилем основної будівлі дотримуватися не варто. Головне, не перестаратися з оригінальними деталями, щоб сам будинок не вибивався будівель, але водночас панував серед усього комплексу.

Оформлення малих архітектурних форм

Цегла для облицювання палацової архітектури 3

Така мала архітектурна форма як альтанка теж варта окремої уваги. Вона повинна поєднувати в собі красу та зручність. Прекрасно виглядають круглі гладкі симетричні колони, виконані з цегли «Півколо» у поєднанні з художнім ажурним куванням та продуманим зональним освітленням.

Важливо також огорожу території. Паркан повинен не лише оберігати територію від проникнення небажаних гостей, сторонніх очей, шуму, вітру та пилу, а й бути доповненням основного архітектурного ансамблю. Огорожа повинна бути висока і досить масивна, але водночас виглядати легкою та вишуканою. Безперечно, для її виготовлення слід використовувати самий довговічний і надійний матеріал – цегла. Для влаштування забору в асортименті нашої компанії крім стандартних елементів типу «Гладкий», «Колотий з фаскою», «Скеля», є також тичкові елементи з обома фактурними сторонами призначені для влаштування стовпів, зі скошеними кутами та спеціальні елементи для прольотів.

Зробити огорожу вишуканою допоможе прийом комбінування. Наприклад, цегляна кладка з дерев'яними вставками, живоплот у поєднанні з натуральним каменем, цегляні стовпи з кованими прольотами. Багатий асортимент будівельних елементів нашої компанії дозволить будь-яку з цих ідей втілити у життя.