Цегляний будинок – ось оплот надійності, зразок краси та універсальності. Ця заява не голослівна, адже протягом кількох сотень років цегла активно використовується у будівництві житлових будинків і навіть зараз, коли з'являється так багато нових видів будівельних матеріалів, не здає позицій. Причин цього безліч. По-перше, ніхто не оскаржить солідність, затишок та привабливість цегляного будинку. Такий будинок завжди асоціюється зі сталістю і підтверджує банальну, але від цього не менш вірну істину: мій дім – моя фортеця.

Цегляний будинок 1

До речі, цю властивість цегли часто використовують агенти з нерухомості. Цегляний будинок спочатку престижний, а тому покупець готовий платити більше за таке житло, і згодом його вартість тільки підвищується.

Ще одна причина популярності цегли – її натуральність. Сьогодні, коли все природне стало трендом, цегляні будинки якраз відповідають смакам та бажанням більшості людей. Крім того, постійне вдосконалення технологій дозволяє виробляти цеглу різноманітних фактур, форм, кольорів, надавати їй різних властивостей залежно від цілей використання. Такий широкий вибір дає можливість архітекторам та дизайнерам повною мірою проявити свою творчість та реалізувати навіть найскладніші задуми.

Ще однією безперечною перевагою цегли є його економічність. Звичайно, це не найдешевший матеріал, але в порівнянні з рештою будматеріалів він досить вигідний. Крім того, невелика різниця у вартості компенсується тривалим терміном служби, стійкістю до зовнішніх факторів руйнування та відмінними експлуатаційними характеристиками.

Будинок із цегли – вигідна інвестиція

Є ще один фактор, який збільшує цінність цегляних будинків. Вартість таких будівель з часом сильно зростає, а згідно з дослідженнями, проведеними найбільшими агентствами нерухомості в США, будинки з цегли в середньому на 6% дорожчі, ніж аналогічні споруди з іншим екстер'єром – дерев'яним, наприклад. А враховуючи те, що будь-яка нерухомість лише додає в ціні, цегляний будинок стане чудовим вкладенням накопичених коштів.

Цегла допоможе заощадити

Останнім часом, коли дорожчає буквально все, зокрема й енергія, обслуговування, тарифи страхування, цегляний будинок допоможе зменшити витрати на всі ці статті. Цегла здатна зберігати стійку температуру всередині будівлі, захищаючи мешканців від різких перепадів температури, а отже, забезпечить економію енергії: взимку потрібно менше обігрівати житло, а влітку менше використовувати кондиціонери. Таку властивість будівельного матеріалу називають «теплова інерція». В результаті люди, що живуть у цегляних будинках, зможуть цілий рік насолоджуватися комфортом, а крім того, зроблять свій внесок у охорону навколишнього середовища за рахунок економії енергії. І тим більше зручно проживати в будинку з цегли тому, що він добре ізолює шуми, а значить, мешканцям забезпечений повноцінний відпочинок від нав'язливих звуків вулиці.

Ще одна причина, через яку цегла вважається вдалим вибором для будівництва будинку, - вона практично не схильна до псування (корозії, гниття, тріщин, деформації) у зв'язку з погодними умовами і у зв'язку з появою різних шкідників. А отже, власник цегляного будинку зможе заощадити не лише гроші, а й час. Адже час, який він витратив би на оновлення матеріалу та усунення пошкоджень, він зможе провести на своє задоволення.

Всім відомо, що цегла - вогнетривкий матеріал, а значить пожежі йому не страшні. І це обов'язково зіграє на руку господареві цегляного будинку, якщо він вирішить його застрахувати: адже страхові компанії, знаючи про протипожежні якості цегли, встановлюють вигідніші тарифи на будівлі з неї.

Цегляний будинок задовольнить навіть найвибагливіших господарів, адже він поєднує в собі всі найбажаніші характеристики житла: економічність, солідну та естетичну привабливість, статусність, безпеку та комфорт.