Газобетон являє собою штучний камінь, що виготовляється з пінобетону, який, пройшовши автоклав, набуває підвищених характеристик міцності та твердості. Газобетонні блоки, за рахунок своїх підвищених технологічних та експлуатаційних характеристик, завойовують дедалі більшу популярність на ринку будівельних матеріалів.

Ціна на газобетон відносно не висока, що дозволяє використовувати його у будівництві будинків для споживачів із середнім рівнем достатку. Середня вартість газобетону залежить від сировини, з якої він був виготовлений, а також від «імені» виробника. Ціна на якісний газобетон, що має багато переваг, дозволяє побудувати відмінний, теплий і затишний будинок, досить економно, не витрачаючи зайвих коштів.

Газобетон (Стоунлайт)

Основні позитивні якості, через які варто купити газобетон для будівництва, це:

  • екологічність;
  • низька провідність тепла;
  • невелика питома ваги;
  • вогнестійкість.

Газобетон (Аерок)

Отримують газобетон – пористий, легкий матеріал, в результаті затвердіння суміші, у складі якої:

  • вода;
  • газоутворювач;
  • тонкодисперсний гідравлічний кремнеземистий в'яжучий компонент.

За своєю структурою цей матеріал, як правило, відносять до групи бетонів пористих. До цього виду матеріал відносять через рівномірний розподіл в товщі газобетонних блоків сферичних пор, діаметр яких - до 3 мм.

Одна з найбільш цінних властивостей пористих газобетонних блоків – легкість в обробці. Тобто, даний матеріал відмінно обробляється будь-яким інструментом, що ріже, легко штрабиться і пилиться. Стіни, зведені з газобетону, на всі сто відсотків відповідають вимогам та стандартам, затвердженим законодавчими документами, щодо теплопередачі та опору житлових та громадських (промислових) будівель.

Коефіцієнт провідності тепла у сухому стані газобетону становить 0,12 Вт/м°С.

Маса стандартного пористого газобетонного блоку, щільність якого 500кг/м3, як правило, становить 30 кг. Такий блок має розміри 600х250х400 мм, і може замінити собою в стіні, що огороджує, 30 цеглин, вага яких разом становить близько 180 кг. За рахунок малої ваги матеріалу, з досить великою щільностю та об'ємом, процес будівництва значно здешевлюється та прискорюється, оскільки не вимагає використання додаткової техніки та підйомних механізмів.

Газобетон (аас)

Газобетон має відмінні теплоакумуляційні засоби, що дозволяє значно заощадити на опаленні. Будь-який побудований з даного матеріалу будинок буде теплим, без особливих витрат на опалення. Загалом витрати на опалення будинку, побудованого з пористого бетону, скорочуватимуться на 20-40 відсотків.

Крім перерахованих вище якостей даного матеріалу, його також вирізняє підвищена екологічність. Його складові не містять жодних шкідливих речовин, які можуть загрожувати здоров'ю чи життю людини.

Купити пористий газобетон для будівництва будинку, потрібно, попередньо, проконсультувавшись із фахівцями, щоб підібрати найбільш вдалий, ідеальний варіант.

Цей вид бетонних блоків підтримує постійний рівень вологості за рахунок рівномірного поглинання та віддачі вологи. До того ж, такий матеріал вогнестійкий, вологостійкий, і зовсім не схильний до гниття.

За своєю теплопровідністю, бетон цього виду, стандартний блок, товщиною близько 300 мм, є еквівалентом 580 міліметровій кладці зі звичайної, високоякісної цегли. Опір термічний газобетону вищий у три рази, ніж цеглини, виготовленої з глини, і у вісім разів вищий, ніж матеріалу з важкого бетону.