Плити перекриття відносять до виду виробів із залізобетону, які призначені для перекриття (міжповерхового) будівель, як житлових, так і промислових.

Панелі перекриття ділять на залізобетонні та пустотні, плити ЗБВ. Цей матеріал повинен відповідати стандарту ГОСТ 9561-91.

Плити перекриття 1

Для виробництва цього виду матеріалу використовується, як правило:

  • бетон легкий, конструкційний (що має достатньо щільну будову);
  • бетон силікатний (з підвищеною вологостійкістю та міцністю).

У процесі будівництва несучих частин багатоповерхових будинків і великопанельних, використовують плити перекриття залізобетонні. Навантаження, що припадає на плити, не повинні бути більше, ніж 6,0 кПа. У разі необхідно враховувати навантаження на плиту, без її ваги.

Підібрати та купити плити перекриття можна у нашій компанії. Для того щоб якість будівництва відповідала всім необхідним нормам і стандартам, плити повинні мати ідеальну поверхню. Наші фахівці допоможуть купити плити перекриття високої якості за прийнятною ціною.

Залізобетонні вироби даного класу мають досить великий попит, оскільки ціна на плити перекриття досить невисока при досить високій якості і надійності матеріалу.

Для пустотних плит, як правило, повинні бути створені умови сприятливі, іншими словами, рівень вологості і температура повітря не повинні перевищувати допустимої норми. Монтаж таких плит повинен здійснюватися у неагресивному середовищі, за нормальної вологості та середніх температур повітря.

Сьогодні є два типи перекриттів:

  • ребристі;
  • пустотні.

Для монтажу та транспортування плит перекриття використовують монтажні петлі. Крім того, для таких цілей можна використовувати спеціальні захватні пристрої та спецзасоби.

Плити перекриття пустотні відрізняються підвищеними теплоізоляційними властивостями. До того ж, цей матеріал гасить коливання, що виникають через всілякі удари по поверхні.

Виготовлення плит даного виду здійснюється так:

  • каркас арматурний пустотних плит перекриття натягується попередньо, щоб уникнути можливих деформацій;
  • потім, відразу каркас заливають бетоном.

Вироблені таким чином плити повністю захищені від можливих прогинів і провисань.

Плити перекриття 2

Плити ЗБВ виготовляють із матеріалу, що поєднує в собі сталеву арматуру та бетон. Таким чином, арматура забезпечує конструкції плити максимальну жорсткість, тоді як бетонна оболонка гарантує захист від всіляких впливів навколишнього середовища (механічні пошкодження, різка зміна температури повітря, вплив вологи та ін.).

Основні складові бетону – це, як правило, цемент і вода, які, застигаючи, набувають властивостей монолітного каменю. Таким чином, плити ЗБВ являють собою жорстку, довговічну та надійну конструкцію.

Залізобетонні панелі перекриття можна підібрати за розмірами, що найбільш підходять для певного виду будівництва.

Розміри плити перекриття стандартні, вони представлені в декількох варіантах ширини та висоти. Дані величини вказані у спеціальних маркуваннях виробів.

Даний вид монолітних, гранично міцних виробів, що має всередині порожнечі, що проходять через всю плиту наскрізь, і забезпечують захист матеріалу від зламу та деформації, а також значною мірою зменшують її вагу. Крім того, цей матеріал дозволяє досягти відмінної звукоізоляції у будівлях, а також дозволяє максимально зберігати тепло у квартирах.