Нещодавно на ринку будівельних матеріалів з'явилася подвійна цегла, що поєднує в собі великий розмір, який допомагає значно заощадити час будівництва, з новітніми технологіями виробництва. Цей матеріал завдяки своїй структурі та особливостям розміру дозволяє не тільки заощадити кошти та час у процесі будівництва, але також забезпечує постійну підтримку в будинку комфортного для людини мікроклімату.

Подвійна цегла

Основними перевагами подвійної цегли є:

  • екологічність;
  • довговічність;
  • зручність кладки;
  • економність;
  • невисока вартість.

Подвійна цегла використовується для будівництва як малоповерхових будинків, так і «висоток».

Цегла подвійного розміру чудово піддається свердлінню, що робить її універсальним матеріалом, і дозволяє використовувати однаково ефективно і в зведенні несучих стін, і в обробці внутрішньої або зовнішньої приміщень.

Цей матеріал зберігає тепло більше, ніж її одинарний «собрат», оскільки її пориста структура має дещо більші властивості теплоізоляції.

Використання подвійної цегли дозволяє скоротити її витрату практично вдвічі, що дозволяє значно заощадити, як кошти, так і час будівництва.

Крім усього іншого, така цегла дозволяє стінам «дихати», що гарантує запобігання появі цвілі на стінах у будинку. Як правило, подвійний блок є еквівалентом 2,12 штук звичайної, одинарної цегли.